Vyhraj rok cvičení zdarma! Jak na to?

Motivační soutěž 2022 je tady! Tentokrát soutěžíme o neomezené členství do Gymu. Nově sbíráme body nejen cvičením, takže šanci má i ten, kdo nemá čas cvičit denně. Co musíš pro výhru udělat?

Tak za prvé je to skvělá motivace, hlavně pokud patří mezi tvoje novoroční předsevzetí cvičení a zdravý životní styl. Soutěž běží od 1.1.2022 do konce března, takže pokud se do soutěže přidáš, máš záruku, že se na to na konci ledna (zase) nevykašleš.

Základní podmínkou je registrace, kterou si uděláš jednoduše TADY. Dočteš se tam také podrobné info o tom, co tě k výhře dovede. Pak už podle instrukcí sbíráš body a je jen na tvé fantazii, jakou strategii zvolíš. Kromě skupinových tréninků můžeš sbírat body prostřednictvím koupě jídelníčku, osobních tréninků, přivedení nováčků nebo aktivity na Facebooku a Instagramu.

POZOR! Vyplatí se registrovat se co nejdřív, protože i když soutěž začíná oficiálně v lednu, můžeš si udělat bodový náskok už teď. Hned po registraci totiž můžeš začít se sbíráním bodů prostřednictvím sdílení postů, jídelníčku nebo náborového bonusu. Od 1.1. 2022 teprve začíná sbírání bodů za tréninky, takže máš teď jedinečnou možnost svým soupeřům pořádně utéct.

Je to snadné, bodů musíš mít na konci března co nejvíc. Když jich nebudeš mít nejvíc, stačí být na druhém nebo třetím místě, protože odměnu získáváš i tam! Druhá cena je totiž členství na tři měsíce, a třetí na měsíc. I to se vyplatí! Hlavně nemáš co ztratit, pouze získat.

Tak co, jdeš do toho? Minimálně za zkoušku nic nedáš a registrací se k ničemu dalšímu nezavazuješ. Když to nedotáhneš do konce soutěže, my ti hlavu neutrhneme 🙂

Začni hned.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů