Open Gym FAQ: Jak to tady chodí?

Hodně se vás ptá jak to tady chodí, tak si to pojďme ujasnit. Od 2.1. jsme nově zavedli tzv. otevřenou tělocvičnu, do které můžeš přijít stejně jako do kteréhokoli jiného fitka – bez rezervace, od rána do 13 hodin kdy chceš, a cvičit můžeš také co chceš. Když nevíš co, ukážeme ti vzorový trénink, kterého se můžeš držet. Můžeš si také vybrat, jestli pojedeš na počet opakování, nebo na intervaly jako při skupinovém Super Kruháči.

Kolik to stojí a kdy a jak dlouho můžu cvičit?

Zaplatíš jednorázový vstup 175 korun, nebo můžeš použít permici. Kromě otevírací doby neplatí žádné jiné časové omezení ve smyslu v kolik máš přijít a jak dlouho můžeš cvičit. Začínáme po ranním Kruháči a zavíráme ve 13:00. Open Gym je v rezervačním systému, takže se můžeš přihlásit, ale rezervace není nutná. Zkrátka je otevřeno, my v tělocvičně budeme a můžeš rovnou dorazit.

Proč Open Gym?

Je to nejefektivnější způsob jak vyhovět těm, co k nám chtějí chodit, ale nestíhají nebo nechtějí vstávat na ranní tréninky, případně se jim nehodí ani ranní, ani odpolední. Na své si přijdou také ti, kteří neholdují skupinovým lekcím, ale líbí se jim náš Gym, vybavení, celkový koncept a způsob, jakým to děláme. Přijdeš sem sice jako do běžného fitka, najdeš tu ale mnohem víc. Náš Gym je ideální např. také pro crossfiterské tréninky.

Proč přijít právě k nám?

Klasických fitek je všude plno. U nás nenajdeš žádné stroje, pouze volné váhy a další pomůcky pro funkční trénink. Lana na šplh, lodní lana, hrazdy, velké činky, jednoruční činky, kettlebelly, bosu, TRX, různé bedny na výskoky, bradla, sandbagy, medicimbaly, overbally, švihadla, expandery a mnoho dalšího. Narozdíl od běžného fitka tu také najdeš připravený trénink, který můžeš, ale nemusíš využít.

Jak to vypadá, když přijdeš?

Warm up a střečink máš k dispozici na videu. Na tabuli najdeš předepsaný trénink, který ti v případě potřeby vysvětlíme a kterého se můžeš držet, nebo je trénink zcela ve tvé režii. K dispozici je tu také trenér, který ti s čímkoli poradí, ale nejde o individuální trénink, takže nemáš jeho plný dohled a funguješ tu v průběhu cvičení víceméně samostatně. Hudba na přání, odpočítávání intervalů případně taky 🙂

Open Gym otevírací hodiny:

PO + ST: 7:30 – 13:00

ÚT + ČT: 8:00 – 13:00

PÁ: 8:30 – 13:00

Na něco jsme zapomněli? Klidně nám napiš a přijď to vyzkoušet, těšíme se na tebe!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů