CVIČENÍ Z POHODLÍ DOMOVA

KDYKOLIV A KDEKOLIV

 On-line Gym je tvůj kapesní kouč, kterého máš vždy po ruce.

NAUČÍŠ SE CVIČIT, ZDRAVĚ JÍST A KVALITNĚ ŽÍT

TRÉNINKOVÝ PROGRAM

Dostaneš přesný tréninkový program. Kdy máš cvičit, co máš civčit. Jak máš cvičit. O všechno se postaráme.

VÝBORNÝ JÍDELNÍČEK

Dostaneš kompletní jídelníček, který se pravidelně mění a nikdy se neomrzí. Jo a je vynikající.

ŽIVOTNÍ STYL

Každý týden se naučíš nové tipy na spokojený a klidný život. Už žádný stres!

PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

K obtížnějším cvikům předvedeme i lehčí varianty. Začátečníci mají speciální program.

S VLASTNÍ VAHOU I POMŮCKAMI

Nepotřebuješ drahé náčiní. Kromě činek cvičíme se židlí, ručníkem, láhvemi s vodou.

CVIČÍŠ KDEKOLIV A KDYKOLIV

Doma, venku, na dovolené, ve fitku. Potřebuješ jen telefon, tablet nebo TV.
protažení on-line gym

MOTIVACE A PROGRES

Každý týden se otevře až po splnění předchozího. Součástí každého z nich je seznam a odškrtávání dílčích úkolů, které tě motivuje a ukazuje tvé zlepšení.

LIFE & FOOD KOUČINK

Každý měsíc nový jídelní plán. S masem i vege. Speciální články z oblasti životního stylu, osobního rozvoje, stravy.

ON-LINE PORADNA

Přístup do soukromé FB skupiny, kde se můžeš na cokoli zeptat trenérů i dalších cvičenců.

KOLIK STOJÍ ON-LINE GYM?

Nezapomeň, že investuješ do sebe, tak neřeš drobný.

START
599 Kč
za měsíc
30 denní přístup do On-line Gymu
VIP
3899 Kč
za rok
365 denní přístup do On-line Gymu

TRÉNINKY, KTERÉ TĚ BUDOU MOTIVOVAT A HLAVNĚ BAVIT

CVIČÍ S NÁMI VŠICHNI BEZ ROZDÍLU VĚKU, POHLAVÍ NEBO VELIKOSTI BICÁKŮ...

Udrží tě to ve formě a člověk z toho nevypadne. Cvičím v garáži pravidelně každý den a vzalo mě to stejně jako v gymu. Určitě můžu všem doporučit a v situaci, která nastala, to má pozitivní vliv na psychiku a doma se nezblázníte.
MartinReferent dopravy
Tréninky jsou super, jsou dost zábavné, dávají mi zabrat víc než jsem si myslel a vždy mě dobijí pozitivní energií. Všem je doporučuji, nebudete litovat.
FrantišekPodnikatel / truhlář
Doporučuji program všem, kteří nechtějí doma jen ležet u televize. Zvládnou ho všichni, protože cviky je možné dělat i v lehčí verzi. A z vlastni zkušenosti vím, že se k Vám po čase přidá celá rodina, protože toto cvičení je velmi nakažlivé 🙂 Za mne dávám online programu za 1*!
MartinaFiremní bankéř
Som rada, že vďaka online tréningu som v každodennom pohybe a pokračujem tak, jak som si to nadstavila už na začiatku Března a musím podotknúť, že má to zakaždým pekne zmohne, hlavne keď náhodou nestihnem jeden deň odčvičiť a další deň si dám rovno dva po sebe, takže očakávam, že s koncom zimy príde mesto karanténovej želatíny pekač buchiet.
MartinaNa mateřské dovolené
On-line tréninku jsem nikdy moc nefandil, doma jsem se nedokázal tak vyhecovat jako venku nebo v gymu. On-line Super Kruháč je ale jiný kafe! Kruháč je intenzivní, včetně kvalitního protažení, před i po tréninku. Trénink si poprvé vyzkoušela také partnerka a hned se jí to zalíbilo, i když pravidelně necvičí. Určitě doporučuji celé rodině!
MarekDispečer
Díky moc za to, že nám doma zavřeným pomáháte udržovat nejen své tělo, ale i mysl ve formě! Po prvních 3 trénincích jsem sice myslela, že se nehnu, ale těším se na každý další trénink a dávku pozitivní energie, kterou s sebou cvičení a trenéři nesou. Jste skvělá parta, držím palce a těším se na další tréninky – on-line i osobně!
LucieKoordinátorka projektů a HR

SUPER TRENÉŘI | MICHAL, LUCKA A BÁRA 

SUPER KŘIVKY

Tréninkový program se zvýšeným důrazem na dolní polovinu těla a břicho – vyber, pokud chceš vyrýsovat primárně hýždě, stehna a břicho.

SUPER TĚLO

Tréninkový program zaměřený na celé tělo – vyber, pokud se chceš cítit a vypadat skvěle.

SUPER SILÁK

Tréninkový program se zvýšeným důrazem na horní polovinu těla – vyber, pokud posílit a vyrýsovat primárně paže, záda, hrudník či břicho.

SUPER START

Tréninkový program pro začátečníky. Za 2 týdny se naučíš základy, na kterých můžeš začít stavět.

NA CO SE ČASTO PTÁTE?

JAK SE DO ON-LINE GYMU DOSTANU?

Po uhrazení členství (převodem nebo kartou) obdržíš e-mailem přístupové údaje do členské sekce On-line Gymu. A můžeš začít cvičit.

JAK ČASTO SE CVIČÍ?

Tréninky jsou naplánované 3 - 4 týdně. Záleží jaký zvolíš program. Jestli chceš, můžeš cvičit i častěji protože dostaneš přístup k bonusovému obsahu, kde najdeš všechny naše tréniniky.

JAK DLOUHO TRVÁ JEDEN TRÉNINK?

Tréninky jsou dlouhé 10 až 60 minut.

POTŘEBUJI NĚJAKÉ POMŮCKY?

Nepotřebuješ nic speciálního. Tréninky jsou určeny pro domácí použití. Používáme ručník, lahve s vodou, nebo židli. Jestli máš doma činky, můžeš je určitě použít, ale vždy ukážeme variantu cviku, ke kterému nepotřebuješ vůbec nic.

JSEM ZAČÁTEČNÍK, ZVLÁDNU TO?

Tak určitě. Jeden z trenérů vždy ukazuje lehčí variantu cviku. Můžeš jet svým tempem, dát si delší pauzu, nebo cvičit pouze dvě kola ze tří. Velmi brzy se díky cvičení s námi dostaneš do skvělé formy!

MÁM DOTAZ K TRÉNINKU NEBO JÍDELNÍČKU. KOHO SE MÁM ZEPTAT?

Jsme rádi, když se ptáte! Můžeš se zeptat přímo v soukromé skupině On-line Gym, do které dostaneš přístup. Najdeš zde trenéry i ostatní cvičence. Umíme odepsat i na e-mail.

MŮŽU CVIČIT VÍCE PROGRAMŮ NAJEDNOU?

Můžeš, ale nedoporučujeme to. Raději se drž naplánovaného programu a nevymýšlej kraviny.

JAK VZNIKL ON-LINE GYM

Byli to přesně čtyři roky od doby, kdy jsem založil Super Kruháč, kruhový trénink pro všechny lidi,  kteří se chtějí cítit a vypadat super. Za čtyři roky tvrdé práce jsem spolu se svými kolegy z nuly vybudoval tělocvičnu, která každý den přináší radost a pořádnou dávku pohybu stovkám lidí. Za dobu naší existence nám rukama prošlo několik tisíc klientů. V našem gymu nejde jen o shození přebytečného tuku. Vznikají tady nová přátelství, lidé zde nacházejí životní partnery a máme na kontě i několik těhotentsví. Prostě úžasné místo.

13. břzena 2020 přišel KORONAVIRUS a my jsme museli naší milovanou tělocvičnu zavřít! Ze dne na den jsme přišli o práci, o příjem a hlavně o radost, kterou nám tohle místo dává. Řekl jsem si: "Můžou nám nařídit zavřít tělocvičnu, ale nikdo nám nemůže zakázat cvičit." 

A ještě ten večer se zrodil nápad na On-line Gym | Cvičení z pohodlí domova.  Vyzkoušej ho a cvič s námi. Ať už jsi kdekoliv. My makáme on-line!

Michal Szabó

majitel a šéf trénér