Nová pravidla pro zrušení rezervace

Rozmohl se nám tady takový nešvar… neboj, slovo “prcat” na tréninku neuslyšíš (většinou).

Určitě se ti ale stalo, že jsi chtěl jít na trénink, ale bohužel bylo plno. Ano, rezervační systém je plný, ale trénink ne. Za poslední 2 měsíce se dramaticky zvýšil počet zrušených rezervací a neomluvených tréninků a takhle to dál nejde.

Do teď jsme byli velmi vstřícní a “pokuty” promíjeli. Je na čase to změnit.

Rezervaci můžeš zrušit zdarma 6 hodin před tréninkem. Jestli budeš rušit méně jak 6 hodin před tréninkem, bude tě to stát 120 Kč nebo vstup na permici. Jestli máš Multisportku, bude tě to stát 120 Kč v hotovosti. Jestli se na trénink nedostavíš bez předchozí omluvy, bude tě to stát 150 Kč v hotovosti. Nechceš přece blokovat místo ostatním! Proč chceme omluvu? Protože na tebe nebudeme zbytečně čekat. Velmi často také trénink připravujeme na přesný počet lidí a když se nedostavíš, musíme trénink na poslední chvíli upravovat.

Jestli prostě nevíš, že trénink stihneš, tak se zarezervuj až těsně před začátkem tréninku. Když už to nepůjde přes rezervační systém, tak máme telefony 🙂 Piš nebo volej na 777 073 727.

Může se stát, že nedostaneš potvrzovací email, přes který můžeš rezervaci zrušit. Většinou to bude tím, že jsi ho tam zadal špatně 😀 ale taky může být chyba u nás (prakticky vyloučeno), v tom případě nám napiš SMS nebo volej, máme přece ty telefony! 777 073 727.

Není úplně fér nasekat do systému rezervace na 14 dní dopředu a pak se ani neomluvit, když nemůžeš příjit. Je tady dalších x lidí, kteří by právě na tento trénink chtěli jít, ale mají smůlu.

Nová pravidla platí od 17.2.2018 pro Super Kruháč a Sport D5.

Díky za pochopení!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů