Dostaň se do formy a vyhraj zájezd k moři za 30 000!

Taková motivace u nás nemá obdoby! Protože už tak makáš ostošest, rozhodli jsme se tě vyburcovat k ještě větším výkonům nevídanou soutěží –  „DOSTAŇ SE DO FORMY A LEŤ K MOŘI! Získáš vysněnou postavu, kterou můžeš předvést na super dovolený v Řecku, kterou ti my zaplatíme! Kdo se nezúčastní, prohloupí. Nic totiž nemůžeš ztratit, pouze získat. Jediné, co pro to musíš udělat, je zaregistrovat se a makat, co ti síly stačí.

Vážíme si tvojí dřiny, výkonů, které na tréninku podáváš a hlavně toho, že makáš zrovna s námi. Když chceš viditelné výsledky, musíš se neustále rozvíjet, zlepšovat, makat pravidelně a kontinuálně. Měsíční nárazovka nebo jeden trénink týdně se na fyzičce ani postavě moc neodrazí. Abys to vydržel, je zapotřebí pevná vůle a silná motivace. A právě tu ti nabízíme! Chceme, aby ses čím dál víc zdokonaloval a byl se sebou maximálně spokojený. Pokud je cvičení tvoje vášeň a motivaci nepotřebuješ, naše dovolená pro tebe bude příjemnou odměnou. Pro ty, kteří makají kvůli výsledkům – ať už je to hubnutí, formování těla, výkonnost nebo zdraví máme tuhle cenu jako hnací motor pro co nejrychlejší dosažení cíle.

Fitness novoroční předsevzetí pomalu ztrácejí na významu, protože většině lidí pevná vůle chybí, motivace asi taky za moc nestojí a tak to po měsíci vzdají. Ty máš oboje, tak ukaž, že nejsi jako ostatní a tak snadno se nevzdáš. Je to jednodušší, než si myslíš a šance na výhru je obrovská!

Co pro to musíš udělat?

V první řadě se musíš na webu zaregistrovat a pak už jen v období od 1.ledna do 30.června 2018 nasbírat co největší počet vstupů. Pozor, sčítají se vstupy na Super kruháč i do SPORT D5! Mailem dostaneš soutěžní kartu, kam si můžeš zaznamenávat všechny svoje tréninky a kontrolovat, jak moc musíš ještě zabrat, aby ses mohl stát adeptem na vítěze. Každý měsíc totiž odhalíme aktuální vedoucí skóre. Pro ty, co se nestihnou přihlásit do 1. ledna máme alternativní cestu k vysněný výhře. Staň se alespoň jednou SUPER DŘÍČEM měsíce!

Vůbec nepouštěj do hlavy myšlenku, že to nezvládneš. Stačí jeden měsíc pořádně zabrat a už máš velkou šanci na výhru!

Jak můžeš vyhrát?

Vítěz bude vylosován! Do osudí se dostane 10 nejaktivnějších registrovaných účastníků celé šestiměsíční výzvy DOSTAŇ SE DO FORMY A LEŤ K MOŘI plus všichni SUPER DŘÍČI za každý jeden měsíc. Pokud bude každý měsíc jiný dříč, závěrečný boj se odehraje v počtu 16 jmen. Nebo taky větším, když bude v jednom měsíci dříčů víc. Můžeš ale ovlivnit, aby se v osudí tvoje jméno objevilo víckrát a zvýšit tak pravděpodobnost výhry. Buď dříčem každý měsíc a budeš ve slosování šestkrát, když povedeš i celkové půlroční skóre, tak sedmkrát! Tím pádem máš sedminásobně větší šance a pravděpodobnost výhry 7:10! To stojí za pokus ne? Tak už piš tréninkový plán, který tě k ní dovede.

Teď je to jen na tobě! Držíme palce a sami jsme zvědaví, jaký počet tréninků bude ten vítězný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů