Dostaň se do formy snadno a levně, aneb Super členství v prodeji!

Snadno ano, rychle neslibujeme. Protože o rychle nabyté výsledky často stejně rychle přijdeš. Žít zdravě a vypadat dobře není ze dne na den, stojí to ale za to. A proč levně? Protože nechceme, aby ti peníze stály v cestě za lepším „já“. Na druhou stranu určitá forma předplatného je skvělou motivací. Spousta lidí kupuje permici s tím, že je donutí makat. Řešení? Akční Super členství!

Super členství je platforma pro každého, kdo:

A) Rád cvičí i bez motivace, ale taky rád ušetří nějakou tu kačku (to asi každej)

B) Necvičí úplně rád, ale chce dobře vypadat a být ve formě

Pokud jsi A), jsi šťastný člověk – pohyb miluješ a máš to štěstí, že tě cvičení baví a nemusíš se k němu nutit ani nějak složitě motivovat. Cvičení je pro tebe motivací samo o sobě. Je to tvůj koníček, naplňuje tě. Tím spíš tě ale možná stojí dost peněz. Chodíš minimálně 3x týdně a klidně bys chodil(a) i častěji, jenže ty peníze – Super členství je pro tebe jasná volba, protože zaplatíš jednu skvělou cenu, za kterou cvičíš kolikrát týdně chceš, klidně každý den.

Pokud jsi spíš B), cvičení pravděpodobně nebude vyloženě tvoje záliba, ale prostředek pro plnění určitého cíle – chceš dobře vypadat, dobře se cítit a být zdravý(á), prostě ve formě. A bez toho cvičení to jaksi nejde. Potřebuješ pořádnou motivaci co tě požene dál – Super členství je pro tebe ideální, protože co si předplatíš, na to se nevykašleš. A ještě na tom ušetříš!

Doba je zlá a všude se zdražuje. My jsme se rozhodli vyjít ti vstříc a touto formou zlevnit až na v přepočtu 47 korun za jeden trénink. Nabízíme předplatné měsíční, tříměsíční a roční, a také bonusové balíčky s jídelníčkem na míru. Více najdeš TADY.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů