Cvič za hubičku s kartou ActivePass

Trénink za 70 Kč? To přece nejde. Ale jde… čti dál.


Máme pro tebe skvělý tip, jak ušetřit pár stovek a cvičit častěji za méně peněz. Nově můžeš trénink na Super Kruháči uhradit ActivePass kartou s doplatkem jen 50 Kč. To je dobrá cena, ne? Kde ale vzít ten ActivePass a kolik mě bude měsíčně stát? Tak čti pozorně dál, všechno víme.


Obchod Košík.cz nabízí ActivePass pro své zákazníky s výraznou slevou jen za 599 Kč měsíčně. S touto kartou můžeš navštívit 1x denně sportovní nebo zábavní aktivitu úplně zdarma nebo s doplatkem, u nás na Super Kruháči je to 50 Kč.


Příklad v praxi: Půjdeš cvičit 3x týdně na Super Kruháč, to je 12 tréninků za měsíc, za doplatky zaplatíš 600 Kč a za samotnou kartu 599 Kč. Finální cena 1199 Kč. Za 12 tréninků běžně zaplatíš 2040 Kč. Plus můžeš kartu využít na další aktivity jako třeba bazén. A to se vyplatí. 


Jak kartu získat? 


Zaregistruješ se jako zákazník a poté jako člen Klubu Benjamínek, 2x měsíčně nakoupíš alespoň za 100 Kč v sekci děti (kde jsou běžné věci do domácnosti jako prací prášek, jogurty, hygienické zboží). Všechny informace a podrobný návod jak kartu objednat najdeš na této stránce: https://www.kosik.cz/stranky/activepass


Tak čau a uvidíme se na tréninku.
P.S. Jestli tuhle nabídku využiješ a nebudeš chodit na Super Kruháč alespoň 3 týdně, shoříš v pekle!

Dostaň se do formy za pár kaček
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů