Buď Super Dříč a vylaď se s DRILL Athletics

Nové odměny – nová motivace stát se Super dříčem! Ve spolupráci s českým výrobcem sportovního oblečení a doplňků DRILL Athletics jsme si pro každého dříče měsíce připravili nové ceny. Víme, že se snažíš, ale teď se snaž ještě víc, protože je ve hře tričko, nebo batoh. A těch není při aktivním životním stylu nikdy dost.

Jak už sis mohl všimnout v gymu, DRILL Athletics má na svědomí i naši originální Super kolekci oblečení, kterou už spousta sportovců hrdě nosí a vlastní. Ohlasy na ní obsahovaly samé superlativy a my jsme si říkali, že jejich produkty budou náležitou odměnou za tvou námahu. Nově je proto najdeš ve výherním balíčku (pokud vyhraješ :-)).

Možná si říkáš, proč zrovna DRILL Athletics, a tak tě necháme do našich rozhodovacích procesů nahlédnout. Jde nám hlavně o kvalitu a pohodlí.  A samozřejmě taky styl, protože i na tréninku ti to musí slušet. Oblečení se zpracovává z převážně italských a evropských materiálů, výroba probíhá výhradně u nás a každý typ oblečení má svou speciální technologii. Což dokazuje, že je účelnost a dlouhá životnost na prvním místě.

Materiál pro kompresní trika a legíny reguluje tělesnou teplotu a dokáže po celou dobu cvičení kontinuálně odvádět pot. Důležitý je optimální stupeň komprese tak, aby bylo svalstvo chráněno, ale nedocházelo ani k přílišnému stažení, které by bránilo pohodlí. Zároveň je materiál lehký, vzdušný a chrání i před UV zářením nebo odřeninami, když ti sem tam něco nevyjde jak má.

Stejně tak technologie šití je v souladu s komfortem, švy jsou ploché, takže nikde netlačí a nepářou se po prvním praní. Ani desátým.

Tolik k tomu proč jsme rádi, že spolupracujeme právě s DRILL Athletics, a proč bys měl bojovat o titul Super Dříče o to urputněji. Chceme pro tebe to nejlepší a tohle je skvělá možnost, jak to dostat zadarmo. Tak bojuj!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů