Reference

Co na Super Kruháč říkají naši klienti?

Konečně jsem našla cvičení, které mě neskutečně chytlo a vždy se na něj strašně těším! Na Kruháči se mi líbí, že je každá hodina jiná a nikdy nevíme, co nás čeká. Máme super trenéry, kteří vědí, co dělají, dokáží nás vyhecovat a poradit, jak správně cvičit. Navíc se Kruháč každou chvíli vylepšuje. Máme nové cvičební pomůcky, přidané super hodiny apod. Pokaždé chodím domů úplně vyřízená, ale spokojená a se super pocitem. SUPER KRUHÁČ je prostě SUPER! 🙂
KačkaAdministrativní pracovnice
Název to vystihuje - je to naprosto super:) Počínaje vybavením na profi úrovni, perfektním přístupem trenérů a skvělým kolektivem, který je naladěn na stejnou vlnu. Díky několika druhům tréninků a individuálnímu přístupu trenérů si na své přijde každý, ať teprve začíná, chce se hýbat jen tak pro zábavu, shazovat kila, pokročilejší pak zlepšovat kondici či budovat svalovou hmotu.Tréninky mají hlavu a patu a vše je metodicky srozumitelně vysvětleno i pro laiky. Místnost se proměnila přímo na super gym, rozšířily se časy a druhy tréninků. Vedení neustále přichází s nějakými zlepšováky, mají snahu to posunovat neustále dál a dávají tomu něco navíc (viz různé akce). Chodím, z více důvodů, ale nejvíc proto, že mě to všechno hrozně baví;) Za mě tedy palec hore;)
BáraUčitelka
Super Kruháč, je první cvičení v mém životě, na které se opravdu těším, nemusím se nutit a přemlouvat abych zvedla zadek a šla něco dělat a je to díky té super atmosféře, lidem a samozřejmě trenérovi, který to má vymyšlené do detailu. Od té doby co jsem jsem byla poprvé na Kruháči musím říct, že se všechno posunulo o 10 levelů výše, ten posun je neuvěřitelný a proto se máš pokaždé na co těšit 🙂 Díky za to!
HanaOdborná referentka
Nikdy jsem nevydržela dlouho u jakéhokoli cvičeni, ale tady se obávám menší závislosti. Konečně jsem našla takové cvičení, kde cítím a vidím pokrok. Líbí se mi nadšení trenérů, které je návykové a Michalova houževnatost stále zdokonalovat cvičení a gym.
KláraAdministrátor řízení operačních rizik
Jak pomalu jsem začal, tak rychle jsem do toho spadnul! Super Kruháč se pro mě stal ideální směsicí všeho, co bych mohl od cvičení požadovat. Vynikající vedení trenérů při tréninku, výborná atmosféra motivující k lepším výkonům, luxusní nabídka termínů i úrovní obtížností. A v neposlední řadě také perfektní Super GYM! Neustálé vylepšování, přesně takhle se to má dělat! Je tu až moc superlativů? Je k tomu důvod! Dvakrát na podobné místo nenarazíš, proto neváhej a přijď mezi nás! Tělocvična se neskutečně proměnila, možnost cvičení venku za pěkného počasí, nové a nové druhy tréninků a nové vybavení. Je to prostě závislost!
OndraStudent
Na Super Kruháč chodím jen chvíli, ale hned po prvním tréninku jsem si koupila permanentku. I když sportuji celý život, Kruháč mi dává opravdu zabrat a poprvé na sobě vidím i cítím výsledky. Trenéři tě naučí správnou techniku cviků a motivují tě k větším výkonům. Na tréninku je vždy skvělá nálada a super parta.
AnnaTaneční lektorka/studentka
Super Kruháč? Prostě super cvičení v super prostředí se super trenéry. Poprvé? Děs a hrůza... po čtvrthodince cvičení jsem nevěděl koho nenávidím víc, zda pomůcky nebo trenéra 🙂 jak mě bolely „svaly" o kterých jsem ani nevěděl, že je mám. To vše ale přešlo a tělo si zvyklo a s odstupem času musím říct, že zkusit SUPER KRUHÁČ bylo super rozhodnutí. Opravdu skvělá banda lidí a trenérů.
MíraObchodník
Doma jsem cvičila podle videí něco jako kruhový trénink, ale hledala jsem nějakou podobnou skupinovou lekci a Super Kruháč je přesně to, co jsem hledala! Na první hodinu jsem šla s obavami, že na mě budou všichni koukat - přeci jen nejsem žádná laň, ale opak je pravdou. Každý si hledí svého a maká na 100%, trenér chodí, povzbuzuje a opravuje technické nedostatky, aby si dříči neublížili. Každá hodina mě vyšťaví, ale odcházím s úsměvem, takže pravidelně rezervuju a užívám si to! Každá hodina je jiná, cviky se mění, takže nuda nepřichází v úvahu. A to vše je korunováno stále lepšími podmínkami - nová tělocvična se neskutečně proměnila, možnost cvičení venku za pěkného počasí, nové a nové druhy tréninků a nové vybavení. Je to prostě závislost!
BáraFinanční účetní
Když jsem šla poprvé na Super Kruháč, měla jsem tak trochu strach, jaké to bude. Cvičení mě ale pozitivně nabylo a nadchlo, líbí se mi moc přístup trenérů, stále usměvaví a optimističtí. Mají oči všude a kontrolují techniku cviků, hlavní je, že si tempo určí každý sám, ale zároveň člověk jede naplno 🙂 Kruháč doporučuji všem! Hlavní je se toho nebát! 🙂
TerezaFotografka/studentka
Na Super Kruháč chodím téměř rok a stále mě baví a překvapuje svými inovacemi. Cviky potrápí celé tělo, trenér nás svojí motivací přiměje k lepším výkonům a výsledky jsou na všech znát. Skvělé je také velké množství lekcí, ze kterých lze vybírat. Na své si tu přijdou jak začátečníci, tak zdatní sportovci, každý si zvolí své tempo. Super Kruháč je opravdu pro každého.
RadkaNa mateřské dovolené
Super Kruháč hodnotím určitě po všech stránkách kladně.Už po první hodině (která je zdarma) jsem věděl, že v tom budu pokračovat dále, byl jsem naprosto spokojen. Cviky jsou dobře promyšlené. Můžete při nich použít jak náčiní, tak i jen váhu svého těla. A trenéři jsou prostě skvělí, ne že jen pomůžou a vysvětlí, jak cvik dělat správně, aby měl ten správný účinek, ale zároveň dokážou i povzbudit a vyhecovat, aby jste se sebe dostali maximum. Super Kruháč je prostě bomba, přijďte vyzkoušet na vlastní kůži.
JosefTruhlář
Vyzkoušela jsem mnoho druhů cvičení a pořád mi něco chybělo. Na Super Kruháči mi naopak nechybí vůbec nic. Super parta lidí a super trenér, kteří mě ženou pořád k lepším výkonům. Jako hodně stydlivý člověk, nerada chodím na takové skupinové cvičení z důvodu posměšků od ostatních. Na hodinách mají všichni co dělat sami se sebou a vůbec zde není čas na nějaké okukování ostatních. Když něco dělám špatně, trenér přijde, opraví mě a povzbudí, že hned mám zase chut' do toho cvičení dát úplně všechno. V práci jsem dost fyzicky vytížená, ale hned když mám den volna, neodpustím si na kruháč nejít. Zatím chodím cvičit pouze dva měsíce a vůbec neplánuji toho nechat. Super Kruháč se stal součástí mého života a doufám, že mi to vydrží dlouho.
KristýnaServírka
Na Super Kruháč chodím sice jen chvíli, ale každý trénink se cítím lépe a odcházím naprosto zničená, což je super! Nejlepší je velký počet lekcí, který trenéři nabízí, takže každý si najde svůj ideální čas. Vždy je tam skvělá nálada a ve skupině se člověk krásně vyhecuje k větším výkonům. Jako účastnice různých soutěží, ve kterých záleží na postavě, přesně tento způsob tréninku potřebuji, abych makala víc a víc. Rozhodně to zařadím do svého režimu na dobu neurčitou.
DominikaTaneční lektorka a studentka
Super Kruháč jsem poprvé navštívila minulý rok v dubnu, jelikož běhám a cvičím cca 4 roky chtěla jsem vyzkoušet zase něco nového! A to byl nejlepší napád který mě napad, i když momentálně nestíhám všechno, co bych stíhat chtěla, minimálně jednou týdně se jdu vyždímat. Super Kruháč je cvičeni pro každého, takže žádné výmluvy a rezervuj to! (Mimochodem, nový GYM je naprosto parádní prošel neuvěřitelnou změnou a rekonstrukcí,přijď to zkouknout a zamakat si!
SabinaUčitelka
Musím uznat,že jsem rád,že jsem se nechal od tebe a Kačky překecat a zkusil to! Snažím se chodit alespoň jednou týdně, i když by to chtělo "rezervovat" častěji, aby se ty buchtičky pekly rychleji :-).Po prvním kruháči jsem si sice týden lízal rány než moje tělo pochopilo smysl této zábavné makačky. Výsledky jsou opravdu vidět a to je to, co mi požene dál. Jediný negativum vidím v tom, že se potím jako prase 🙂
HonzaDispečer dopravy
Super Kruháč si velmi chválím. Kdysi jsem si vyzkoušela hodiny kruhového tréninku jinde, ale ty se nedají tomu rovnat. Zde ovládá pozitivní energie, šťáva a drive. Je to díky rytmické a moderní hudbě, ale velké dík mají samozřejmě trenéři, kteří si nás hlídají a soustředí se na naše správné držení těla a dýchání. Protože jsem po dvou porodech, mým cílem je zpevnit tělo a časem se dostat na mou původní váhu. Na hodiny chodí směsice lidí. Každý musí někdy začít. A i když mám stále nějaká kila nahoře, nemusím se zde před nikým stydět. Zde se každá snaha cení a nikdo nekouká skrz prsty. Nebojte se, že na to nemáte. Každý si jede své vlastní tempo. A věřte, že každý trénink jde znát.
MonikaZdravotní sestra
Jsem programátor, v práci celý den sedím a tak mi chybí náročnější pohyb. Kdysi jsem se věnoval kruhovému tréninku a po přestěhování do Berouna, jsem začal pátrat, kde v tom pokračovat. Narazil jsem na Super Kruháč a tak jsem to zkusil! Přišel jsem na první lekci, která byla zdarma a hned po ní jsem věděl, že v tom chci pokračovat. Nejvíce mi vyhovuje, že nemusím plánovat naplň tréninku, udělám na stránkách rezervaci a přijdu. Takže Super Kruháč? Co dodat, snad jen Super Trenér a Super Kolektiv 🙂
ŠimonProgramátor
O Super Kruháči jsem se dozvěděla od známého. Stálo mě to hodně úsilí vyrazit na první trénink - nemám ráda kolektivní sportování, ale tohle mě moc mile překvapilo. Úplně hodně. Líbí se mi, že to je dynamické cvičení, které je zaměřené na celé tělo. Zároveň je to pokaždé jiné - nemám ráda stereotyp. Po pravidelných trénincích je znát zlepšení fyzické kondice a člověk objevuje svaly, o kterých neměl ani tušení. Baví mě individuální přístup a snaha motivovat k vyšším výkonům. Super Kruháč je první cvičení, kam chodím pravidelně, a to mě samotnou překvapuje 🙂
PetraPracovník sociální rehabilitace
Super Kruháč je opravdu perfektní nálož dřiny, která tě baví a neuvěřitelně posouvá vpřed! Přístup všech trenérů je perfektní a nakopnou tě pořádnou dávkou motivace. Všechny cviky jsou funkční, zaměřené nejenom na určitou svalovou skupinu, ale na celé tělo, pokroky jdou vidět opravdu hodně rychle. Možná se ti na prvním tréninku bude chtít zvracet, ale rozhodně přijdeš pak znovu! 🙂
VěraVědecký pracovník
O kruháči jsem už uvažoval delší dobu, ale sám se k tomu nedonutil si něco podobného připravit na zahradě. O Super Kruháči mi řekla švagrová a tak jsem ho hned šel zkusit. První vstup zdarma na test - super. Je to přesně jak jsem si představoval. Připravené stanoviště, rozcvičení a pak už jen pár desítek minut makání a závěrečné protažení. Na kruháč může přijít každý, cvičí prostě podle toho jak může. Obdivuji a fandím každému, kdo pro sebe něco dělá a parta lidí na kruháči dokáže skvěle motivovat a překonávat své hranice, především Petr, Michal a Kristýna, kteří nám dodávají tu správnou motivaci při tréninku. Takže díky a těším se na další Super Kruháč.
LáďaBankéř
Super Kruháč se stal nedílnou součástí mého života. Po porodu jsem hledala něco, co by mě bavilo a dostalo do formy. A první trénink předčil všechna moje očekávání. Strašně se mi líbí, že můžeme cvičit i venku, stejně tak to, že je trénink pokaždý jiný a dostává se nám individuálního přístupu pokud je třeba. Jsem nad míru spokojená a není nic, co bych vytkla. Těším se na další společně strávený čas. Za změny, které na sobě pozoruji jsem vděčná jen Super kruháči!
KateřinaGrafička
Super Kruháč hodnotím kladně naprosto po všech stránkách. Cviky jsou skvěle zvolené na celé tělo (kardio, vlastní váha, závaží). Líbí se mi společné cvičení (dřepy, plank) mezi sériemi. Oceňuji, že trenér Michal člověka během cvičení kontroluje a dokáže podpořit a pořádně vyhecovat. Hudba je energická, svižná, moderní. Rozhodně doporučuji jít si to vyzkoušet. Já jsem nadšená.
MichaelaPolicistka
Super kruháč je jedeno z mála cvičení, které mě vážně nadchlo. Ze zkušenosti, kdy jsem vyzkoušela již několik druhů cvičení a trenérů můžu říct, že tohle mi dává smysl. Poznala jsem nové lidi, kteří jsou zapálení stejně jako já a to nemluvím o trenérovi, který je pro mě inspirací a motivací více jak rok. To, že se Super kruháč jmenuje "super" má svůj důvod.
KristýnaStudentka
Skvělé cvičení. Super Kruháč je dynamický, ale tempo se vždy přizpůsobí aktuální formě cvičícího, při hodině procvičíte a posílíte všechny důležité svalové skupiny, cvičí se jak s vahou vlastního těla, tak s různými pomůckami. Z pohledu zdravotníka je Super Kruháč vhodným cvičením pro všechny, kdo chtějí předcházet bolestem zad, protože posilujete svalový korzet. Určitě doporučuji, přijďte vyzkoušet. Na hodinách je bezvadná atmosféra, trenér je vstřícný a komunikativní.
VlaďkaZdravotní sestra
Na Super Kruháč mě dlouho lanařila kamarádka, tvrdila že jednou zkusím a nepřestanu. A co? Měla pravdu 😀 Vzhledem k mé fyzické neaktivitě jsem se bála že to nedám. Po první hodině jsem byla vyřízená, ale táhlo mě to jít znovu a znovu a fyzička se mi pomalu zlepšuje. Jsem nadšená, jelikož cvičení je pokaždé trochu jiné a to je to, co mě na tom baví. Už teď se těším až vyrazím na další hodinu a posunu se zase o kousíček dál.
MíšaKosmetička
Já jsem z toho nadšená. Když jsem chodila sama do posilovny tolik jsem se nevyhecovala a jela tak na 70 %, na Super Kruhači mě ta atmosféra úplně pohltí a jedu na plno! Chci se cítit dobře ve vlastním těle a chci jít příkladem dceři.
JanaNa mateřské dovolené
Díky Super Kruháči se z Metráčka opět měním na štíhlou labuť! 🙂
PetrDispečer
Na Super Kruháč chodím protože forma tréninku je skvělá v tom, že cvičím se svým tělem a je to dělaný na posilování celého těla, po každém tréninku se cítím lépe a těším se vždy na další trénink.
MarekDispečer mezinárodní dopravy
Po vyzkoušení všech aerobiků, spinningů, zumby…atp. mám po dlouhé době pocit, že dělám něco, co k něčemu opravdu je a navíc mě to moc baví. Cítím se mnohem lépe na těle, tak i na duši. Nejen že pěkně makáme, na hodinách je i super atmosféra, takže to jen tak nevzdám 🙂 A venkovní cvičení úplná pecka! Kde si jen tak zaházím pneumatikou od traktoru…? Na super kruháči!
IvetaTisková mluvčí
Na Super Kruháči je parádní, že při cvičení na stanovištích posilujete celé tělo. Cítím se každým tréninkem silnější a nejvíc mám ráda originalitu trenéra a jeho schopnost motivovat nás tak, že máte sílu dojet až do konce.
AdélaStudentka
Při hledání vhodného cvičení jsme s kamarádkou narazily na Superkruháč. První návštěvy jsem se velmi obávala. Považovala jsme kruhový trénink za ryze mužskou záležitost. Byla jsme však mile překvapena. Superkruháč zvládne opravdu každý. Osobně si každou hodinu skutečně užívám. Vidím, že se mi kondice zlepšuje a přebytečná kila nastřádaná v těhotenství mizí. Trenér je osoba na pravém místě. Oceňuji rovněž výbornou atmosféru, skladbu cviků, svižnou hudbu... Zkrátka škoda každého tréninku, kterého se nemohu zúčastnit!
MichaelaNa mateřské dovolené
Super Kruháč je super v tom, že je opravdu pro všechny. Každý si jede své tempo, na stanovištích máme na výběr více zátěží. Trenér dokaže povzbudit a parta je vždy skvělá. Přijďte vyzkoušet a odejdete rovnou s permicí, protože Super Kruháč je návykový 🙂
MarcelaReferentka finančního účetnictví
Super kruháč je super trénink na posílení celého těla, chodím na něj jako doplněk k aerobním sportům a je to skvělá kombinace. Trénink je komplexní a na každé hodině jiný a tak se nikdy neomrzí ....Moc se mi líbí celý koncept online rezervací, možnosti nahlížení, zda trénink bude nebo ne, nebo jestli je ještě volno a velký výběr z hodiny celý týden... spolu s webovými stránkami a častými příspěvky na Facebooku je vidět skvělá snaha trenéra jak o prapagaci tak práci s klienty. Skvělá práce, skvělé cvičení.
KateřinaGolf Manager
Několikrát jsem zkoušela hubnout v posilovně, chodit běhat, chodit na různá společná cvičení, ale nic mi nevydrželo déle jak 14 dnu. Nic z toho me pořádně nebavilo. Kruhový trénink mě ale nakopavá do lepších a lepších výkonů a co je podstatné, baví mě!
KateřinaKonzultant prodeje
Na super kruháč jsem narazila náhodou na Facebooku. Shlédla jsem vaše dokumentační video a byla jsem vaše. No, popravdě řečeno malé obavy zde byly. Jestli to přece jenom, už mi není dávno dvacet, dám. Zvítězila zvědavost, ale také můj profesní zájem. Jako výživový poradce si chci potvrdit účinky toho, co vidím dobré pro své klienty. A vůbec nelituju. Mám za sebou už téměř deset tréninků a cítím se skvěle. Kondice jde hodně rychle nahoru a další pokroky s radostí očekávám. To vše i zásluhou dvou super trenérů. Jak také jinak - k super kruháči patří zákonitě i super učitelé. V neposlední řadě se u Vás setkávám s úžasnými lidičkami se stejným zájmem a energetickým nábojem. No prostě SUPER, SUPER.
MariePoradce pro výživu
O Super Kruháči jsem se dozvěděla jednoho dne ráno na Facebooku, odpoledne jsem měla rezervované místo a ve stejný den večer jsem šla na první hodinu. Od první chvíle na tréninku panovala přátelská atmosféra a počáteční ostych byl hned pryč. Povzbuzování ze strany trenéra v kombinaci s atmosférou skupinového cvičení ze mě dostalo tolik energie, co bych ani nevěřila, že mám! Vyzkoušela jsem i ranní trénink a brzkého vstávání jsem nelitovala, záplava endorfinů mi vylepšila celý následující den. Super Kruháč je parádní volbou i pro ty, kteří by rádi chodili cvičit, avšak nemají žádného parťáka a sami do fitka vyrazit nechtějí, vím o čem mluvím 🙂
IvanaPolicistka
Super kruháč ti pomůže zhubnout a zformovat postavu, za hezkého počasí si zacvičíš i venku na předem připravených stanovištích, navíc se Super partou, za kvalitního vedení a hecování lektorů. Toto všechno je důvod proč chodím na Super kruháč s radostí a nadšením.
EliškaObchodní referentka
Superkruháč mě nadchnul hned při první lekci. Skvělá atmosféra, super cviky a trenér, co umí vyhecovat. Společné dřepy mezi jednotlivými seriemi jsou bonus, který baví a motivuje. Na každé další cvičení se těším!!!
VěraAdministrativa
Super kruháč je ideální forma cvičení, kdy člověk posílí kompletně celé tělo a to je to, co mě na tom tak baví. Žádná dřina v posilovně nebo fitku! Tohle je mnohem větší zábava a člověk vidí během krátké doby progress. Samozřejmě na tom nese i svůj podíl náš skvělý trenér, který nás dokáže parádně vyhecovat a posunout dál. Ten pocit, když odcházíme domů příjemně unavení, je k nezaplacení! A vy, kteří váháte, jděte do toho! Uvidíte, že si Super Kruháč oblíbíte!
LucieFinanční účetní
O Superkruháči jsem se dozvěděla z Facebooku. Řekla jsem si, že to vyzkouším a odcházela jsem z hodiny nadšená. Během hodiny procvičíte celé tělo, cvičení je svižné a žádná minuta nepřijde nazmar. Trenéři se vám věnují, dávají pozor, jestli děláte cviky správně, jestli správně dýcháte. Odcházela jsem se skvělým pocitem a s přesvědčením, že přijdu zase. A také jsem přišla. Na každou hodinu se těším, žádná hodina není úplně stejná a navíc z každé hodiny odcházím plná endorfinů.
MarkétaLékařka
Super Kruháč je dokonalý. Největší pozitiva jsou z mého pohledu: cvičení venku, rady trenérů se správným dýcháním a provedením cviků, posílení celého těla během jedné hodiny. Pokaždé je trénink jiný, takže se nenudíte. Oceňuji také lidský přístup- např. náhradní cviky pro lidi s problémy s koleny, povzbuzování začátečníků, hecování pokročilých. Každý člen je pro trenéry důležitý a jedinečný. I když si dáme do těla, odcházíme krásně protažení a nabití energií.
KateřinaDispečer prodeje
Na superkruháč mě přivedli dcera s manželem. Přišli úplně nadšení s tím, že to prostě musím zkusit, že se mi to bude líbit a měli pravdu. Superkruháč je po dlouhé době sport, který mě přímo nadchl!!! Spojuje kondiční cvičeni s aerobním, pokaždé je to jiné a tím zajímavé. Trenéři jsou skvělí!!! Dokáží motivovat a tím nás dovést k ještě větším výkonům. Je zde super parta lidí! Kruháč rozhodně doporučujeme.
Jana a BáraMáma a dcera 🙂
Po vyzkoušení skoro všech cvičení jsem už nevěděla kam se vydat. Ani jiné kruhové tréninky mě nebavily. Ale po dlouhém přemlouvání jsem kývla na SUPER KRUHÁČ a už po prvních 10 min. jsem věděla, že permice je moje. Skvělá přátelská atmosféra, parádní cviky, motivující trenér a bonus ještě cvičení venku. Prostě SUPER!!!
MarkétaLaborantka
Super Kruháč mě plní energií. Je to mnohdy bolavé, ale stojí to za to. Ten pocit, když odcházím je neuvěřitelný (ten kdo cvičí pochopí, kdo necvičí ať zkusí a uvidí). Super je obměňování cviků. No a partnerka říkala, že prý i postava se lepší 🙂
DanielManažer
Můj první Super Kruháč byl tak trochu nervózní, nové prostředí a lidé. Ale pozitivní přijetí a nadšení ostatních mě pohltilo. Když mi moje známá, na kterou jsem náhodou narazila, po cvičení říkala, že si koupím permici, tak jsem si myslela svoje a odplazila se domů. A dneska jí mám 🙂 Mně vyhovuje, že si můžu vybrat trenéra, který mi nejvíc sedí. A cvičení venku je super 🙂
AndreaObchodní zástupce
Super Kruháč je opravdu super. Je tam výborná skupina lidí, kteří se snaží udělat něco pro své tělo a jedou doopravdy naplno svých sil. Motivují nás super trenéři, se kterými se člověk opravdu nefláká. Podporují nás, i když jsme na pokraji sil. Super Kruháč je to nejlepší cvičení, na kterém jsem kdy byla. Jsem z toho nadšená a vždy se těším na další trénink. Je to prostě SUPER.
BáraStudentka
Trvalo mi než jsem se odhodlal jít na první trénink. Ale dnes mohu říct, že jsem moc rád za to, že jsem to udělal. Nikdy jsem nebyl ze cvičení tak nadšenej. Nejvíce se mi na tom líbí to, že ze sebe člověk opravdu vyždíme úplně všechno. Ono to totiž ani jinak nejde pod tak skvělým vedením trenérů a jejich povzbuzováním.Ve fitku jsem se nikdy tak vyhecovat nedokázal. A hodně důležitý je, že se vždy sejde skvělá parta nadšenců a jsou pro mě obrovskou motivací. Dá se říct, že si už nedokážu představit život bez Super Kruháče.
DavidDělník
Na Super Kruháč mě přivedla kamarádka. Po první hodině jsem byla úplně odrovnaná, ale nevzdala jsem to. Teď chodím skoro v každé volné chvíli a cítím se skvěle. Hecuje mě trenér, kterej vždycky poradí jak přesně dělat cviky a taky ta spousta lidí co chodí a dávaj do toho všechno. Na Super Kruháči posiluješ celé tělo, makáš, dřeš, chvílema i z posledních sil, ale nevzdáš to! Nejvíc mě baví pozorovat sama sebe jak formuju tělo a získávám kondici. Takže se přidej k nám!!!! Díky!
ŠárkaServírka

Chceš nám také napsat referenci? Budeme moc rádi!

michal@superkruhac.cz