On-line Gym přináší

Přírodní stimulanty

Chceš cvičit, ale chybí Ti energie? Chodíš jako tělo bez duše a v práci usínáš na stole? Nesahej hned po cukry nabitých energy drinkách a inspiruj se přírodními stimulanty. Většina z nich obsahuje kofein, jaké další přírodní zdroje než káva Tě spolehlivě nakopnou?

Dávkování kávy

Káva je nejznámějsí přírodní stimulant, který je ale pro maximalizaci jeho efektu vhodné správně dávkovat. Jako minimální účinná se prokázala dávka 1-2 mg kofeinu na 1 kg tělesné hmotnosti, před cvičením je vhodné ho načasovat s 30-60 minutovým předstihem. Kromě toho je skvělým pomocníkem při spalování tuků. Obsah kofeinu v kávě ovlivňuje druh a způsob přípravy. Klasické espresso obsahuje 175 mg kávy na 100 ml, turecká káva 85, filtrovaná káva 89 mg.

Guarana

Semena této rostliny jsou vysoce efektivním stimulantem, který obsahuje až 5x více kofeinu, než káva. Kofein v guaraně se však údajně lépe vstřebává. Dokonce se jí připisují účinky spojené s potlačením chuti k jídlu. Pořídit a konzumovat se dá ve formě celých semen, prášku, nebo extraktu. Za nejúčinnější se považuje extrakt, u kterého postačí menší dávka, než např. u žvýkání celých semen.

Ženšen

Považuje se za zázračnou rostlinu nejen v boji s únavou, ale pro posílení celkové kondice a lepší zvládání psychické i fyzické zátěže. Kořen rostliny obsahuje látky podobné steroidům, kromě toho obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a aminokyselin. Označuje se také za přírodní afrodiziakum. Kromě stimulačních účinků působí blahodárně na naše zdraví. Pozor ale na překročení doporučené denní dávky! U extraktů 10:1 se doporučuje 200-400 mg denně. Najdeš ho ale i v tabletové formě v lékárně.

Maca

Kořen této rostliny v sobě skrývá nejen spoustu energie, ale také urychlení regenerace po výkonu, posílení celkové imunity, zlepšení soustředění, vliv na posílení kostí, potenci i soustředění. Pro její účinky je vhodné užívat ji pravidelně, ideálně denně přijmout 2-3 lžičky prášku, což je cca 10 mg. Sehnat se dá i v podobě tablet, ale pozor na zdroj, nejkvalitnější pochází přímo z Peru.

Zelený čaj

V souvislosti se cvičením je pro své stimulační účinky známý především Matcha tea, jemně mletý japonský zelený čaj. Mimo jiné má také silné antioxidační účinky. Doporučená denní dávka je 6 šálků čaje. Prášek se dá přidat i do oblíbeného smoothie nebo dezertů. Zelený čaj obsahuje kofein, proto se běžně konzumuje jako lehčí náhražka kávy. Stejně tak podporuje redukci hmotnosti.

Kvalitní hořká čokoláda

V krizi si můžeš dopřát i kousek kvalitní hořké čokolády, nezapomínej ji ale započítat do svého kalorického příjmu. Obecně platí, čím větší podíl kakaa, tím zdravější. Vybírej tedy ideálně čokoládu nad 80%. 

Pohyb je sám o sobě skvělým stimulantem. Co třeba zkusit speciální 15-minutový trénink"Nakopávač"?

Kup si členství v On-line Gymuod 497 Kč za měsíc a začni na sobě makat.

 Můžeš cvičit kdekoliv a kdykoliv budeš chtít. Výsledky jsou zaručeny a o zábavu bude také postaráno.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Cvičit on-line je moderní a má to spoustu výhod

Jestli zrovna nevyhledáváš skupiny, nebo prostě nemáš čas jít do fitka, tak cvič on-line. Je to SUPER.

Šetříš čas

Nemusíš nikam chodit. Nikde parkovat. Nic hledat. Postě jen zapneš a cvičíš.

Máš soukromí

Nikdo tě u cvičení neuvidí (pokud nebudeš chtít) a to má jednu obrovskou výhodu. Nemusíš řešit, co si vezmeš na sebe :-)

Cvičíš kdekoliv

Video si můžeš pustit na mobilu, tabletu, počítači nebo v TV. Je na tobě, jestli to rozjedeš v obýváku nebo na zahradě.

Co získáš?

Kup si členství do On-line Gymu a získáš:

  • Přístup do sekce jen pro členy
  • Obrovský výběr super tréninků
  • Super tělo a čistou mysl
  • Dobrý pocit, že na sobě pracuješ!

Bonusy v hodnotě 2300 Kč  dostaneš ZDARMA!

POZOR! ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Objednej si členství do On-line Gymu ještě dnes a získej 3 BONUSY v hodnotě 2300 Kč!

Ukázkový jídelníček

Dostaneš od nás ukázkový jídelníček s tipy na zdravou a vyváženou stravu v hodnotě 500 Kč.

Individuální stravovací plán sestavený přesně na míru

Získáš slevu 700 Kč na vytvoření individuálního stravovacího plánu přesně na míru tvým potřebám.

Poradenství a motivace v soukromé skupině na FB

Získáš přístup do uzavřené skupiny na FACEBOOKU, kde můžeš pohodlně komunikovat s našimi trenéry, poradíme ti a ostatní tě budou motivovat.

A teď to úplně nejlepší.

Dáváme ABSOLUTNÍ GARANCI vrácení peněz. Pokud zjistíš, že toto není pro tebe, nechceme tvoje peníze. Vrátíme ti je BEZ JEDINÉ POLOŽENÉ OTÁZKY. Ne 7 dní. Ne 30 dní. Kdykoliv.
 
 Náš program je totiž skvělý a my to víme, vědí to naši klienti a ty to nyní zjistíš také. Proto si můžeme dovolit nabídnout absolutní garanci vrácení peněz. Kdykoliv.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Udělej správné rozhodnutí. Investuj do sebe a svého zdraví.