On-line Gym přináší

Je hnědý cukr zdravější než bílý, a sirupy než cukr?

Dnešní doba je ve znamení „sugar-free“. Hlavně ne cukr, ten zabíjí! A tak vznikl nespočet náhradních sladidel a spolu s tím zmatenost, které je to nejzdravější. Je skutečně cukr tak špatný a vůbec horší, než jeho náhražky? A co cukr třtinový? V tom aby se jeden vyznal.

Faktem zůstává, že konzumujeme více cukru, než je nutné a než je zdrávo, a nadměrné množství JAKÉHOKOLI sladidla škodí. Omezit slazené limonády, cukrářské výrobky či ochucené mléčné výrobky by proto mělo být samozřejmostí. Čím ale dosladit kávu, čaj, bílý jogurt či ovesnou kaši, když ti to bez sladké chuti nejede?

Je hnědý cukr zdravější, než bílý?

Je to takový částečný podvod. Hnědý cukr je totožný s bílým, jen s tím malým rozdílem, že neprošel rafinací, která cukr zbaví hnědé barvy. Během rafinace dojde k odstranění zbytků vlákniny, vitamínů a minerálů, mohlo by se tedy zdát, že hnědý je skutečně zdravější. Jejich obsah je ale tak zanedbatelný, že pokud se jím nebudeme cpát od rána do večera, žádný větší vliv na naše zdraví nemají. Další malý podvod přichází ve chvíli, kdy se klasický rafinovaný bílý cukr barví na hnědo, protože se hnědý cukr považuje za zdravější.

Hnědý versus třtinový

Ne, není to to samé, i když jsou oba hnědé. Třtinový cukr se totiž vyrábí z cukrové třtiny, zatímco hnědý a bílý z cukrové řepy. Třtinový má zase o něco více mikronutričních látek, ale opět jen v zanedbatelném množství. Cukr je pořád jen cukr. Výsledkem je, že je úplně jedno, jaký cukr konzumujeme, protože rozdíly mezi nimi jsou pro naše zdraví absolutně nepodstatné a všechny druhy jsou prostě pořád jen cukr, stejně jako kokosový nebo palmový.

A co sirupy?

Dají se považovat za o něco lepší alternativu cukru, ale neznamená to, že si ho můžeme do nápojů nebo svačin lít po litrech. Nejméně kalorií přijmeme v javorovém sirupu, jedním z nejlepších řešení je ale sirup čekankový.

Pozor si dej hodně rozšířený agávový sirup, který je často odborníky považován za omyl zdravé výživy, hlavně pro jeho vysoký obsah fruktózy, jejíž nadbytečný příjem je považován za velký problém a je spojen s řadou onemocnění.

Med je také vhodnou alternativou, která navíc podpoří lokální včelaře (kupuj domácí!) a obsahuje zhruba o polovinu méně fruktózy, než agávový sirup.

Suma sumárum, když sladit, tak z nejdostupnějších zdrojů zvolit med nebo javorový sirup. S žádným sladidlem bychom to ale neměli přehánět, protože u všech platí – dobrý sluha, ale zlý pán. Takže ne, bílý cukr tě opravdu nezabije, když ho budeš konzumovat s mírou.

Miluješ sladké? Zkus to omezit a koukej se hýbat :)

Kup si členství v On-line Gymuod 497 Kč za měsíc a začni na sobě makat.

 Můžeš cvičit kdekoliv a kdykoliv budeš chtít. Výsledky jsou zaručeny a o zábavu bude také postaráno.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Cvičit on-line je moderní a má to spoustu výhod

Jestli zrovna nevyhledáváš skupiny, nebo prostě nemáš čas jít do fitka, tak cvič on-line. Je to SUPER.

Šetříš čas

Nemusíš nikam chodit. Nikde parkovat. Nic hledat. Postě jen zapneš a cvičíš.

Máš soukromí

Nikdo tě u cvičení neuvidí (pokud nebudeš chtít) a to má jednu obrovskou výhodu. Nemusíš řešit, co si vezmeš na sebe :-)

Cvičíš kdekoliv

Video si můžeš pustit na mobilu, tabletu, počítači nebo v TV. Je na tobě, jestli to rozjedeš v obýváku nebo na zahradě.

Co získáš?

Kup si členství do On-line Gymu a získáš:

  • Přístup do sekce jen pro členy
  • Obrovský výběr super tréninků
  • Super tělo a čistou mysl
  • Dobrý pocit, že na sobě pracuješ!

Bonusy v hodnotě 2300 Kč  dostaneš ZDARMA!

POZOR! ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Objednej si členství do On-line Gymu ještě dnes a získej 3 BONUSY v hodnotě 2300 Kč!

Ukázkový jídelníček

Dostaneš od nás ukázkový jídelníček s tipy na zdravou a vyváženou stravu v hodnotě 500 Kč.

Individuální stravovací plán sestavený přesně na míru

Získáš slevu 700 Kč na vytvoření individuálního stravovacího plánu přesně na míru tvým potřebám.

Poradenství a motivace v soukromé skupině na FB

Získáš přístup do uzavřené skupiny na FACEBOOKU, kde můžeš pohodlně komunikovat s našimi trenéry, poradíme ti a ostatní tě budou motivovat.

A teď to úplně nejlepší.

Dáváme ABSOLUTNÍ GARANCI vrácení peněz. Pokud zjistíš, že toto není pro tebe, nechceme tvoje peníze. Vrátíme ti je BEZ JEDINÉ POLOŽENÉ OTÁZKY. Ne 7 dní. Ne 30 dní. Kdykoliv.
 
 Náš program je totiž skvělý a my to víme, vědí to naši klienti a ty to nyní zjistíš také. Proto si můžeme dovolit nabídnout absolutní garanci vrácení peněz. Kdykoliv.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Udělej správné rozhodnutí. Investuj do sebe a svého zdraví.