On-line Gym přináší

Umíš zvládat stres?

Krátkodobý stres nás posiluje, dlouhodobý naopak. Útočí na naši imunitu, fyzické i mentální zdraví, proto je životně důležité naučit se ho zvládat. Jak?

Dýchej

Jasně, děláme to běžně, jinak bychom tu nebyli. Máme na mysli správné dýchání a dechová cvičení na zklidnění. Zaměř se na hluboký dech. Ve stresu se totiž náš dech změlčuje, vyplavují se stresové hormony, zužují se cévy, srdce bije rychleji. Zařaď alespoň primitivní cvičení ve stylu 4-7-8. Čísla znamenají 4 vteřiny nádech, 7 vteřin zádržení dechu a 8 vteřin trvající výdech.

Aromaterapie

Existují esence, které prokazatelně zlepšují náladu – levandule, růže, citrusy jsou tři nejúčinnější. Zaměř se pouze na přírodní esence, ne žádné chemické náhražky.

Zacvič si

Už se pomalu stává klišé, že cvičení odbourává stres, ale zkrátka je to tak. Při fyzické aktivitě se vyplavují známé hormony štěstí, endorfiny, díky kterým se ze stresu vzpamatuješ raz dva a ještě ti ten pocit štěstí vydrží i dlouho po tréninku. Hladinu stresových hormonů naopak snižuje. A také zlepšuje kvalitu spánku, která je stresem velmi často nabourána. Nejlepší ochranou před stresem je tudíž cvičit pravidelně a nedat negativním pocitům prostor. Vyzkoušej také jógu a meditační cvičení. Stačí 15 minut. Na internetu najdeš nespočet videí. V On-line Gymu si můžeš zacvičit i Pilates.

Směj se a svěř se

Smích snižuje napětí a pozitivně působí na imunitu. Že ti zrovna není do smíchu? Pusť si oblíbenou komedii, přečti si vtipnou knížku, setkávej se s přáteli, každý den si sesumíruj, co se ti povedlo a pochval se za to, stejně tak si sepiš tři věci, za který jsi vděčný. Zkrátka se snaž zaměřit pozornost na to dobré. Se svým trápením si popovídej s někým kdo je ti blízký, protože sdílené trápení je poloviční trápení.

Správně jez

Úzkost můžes snížit i stravou. Látky obsažené v některých potravinách také pomáhají stres snižovat. Jsou to např. omega 3 mastné kyseliny, zelený čaj či hořčík. Naopak jsou potraviny, které stres podporují, a proto je lepší je omezit. Úzkostné stavy může způsobit např. přemíra kofeinu, alkohol, celkově nezdravý jídelníček, který tě tak akorát uspí.

KEEP

CALM

&

MAKEJ

S

NÁMI

:)

Kup si členství v On-line Gymuod 497 Kč za měsíc a začni na sobě makat.

 Můžeš cvičit kdekoliv a kdykoliv budeš chtít. Výsledky jsou zaručeny a o zábavu bude také postaráno.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Cvičit on-line je moderní a má to spoustu výhod

Jestli zrovna nevyhledáváš skupiny, nebo prostě nemáš čas jít do fitka, tak cvič on-line. Je to SUPER.

Šetříš čas

Nemusíš nikam chodit. Nikde parkovat. Nic hledat. Postě jen zapneš a cvičíš.

Máš soukromí

Nikdo tě u cvičení neuvidí (pokud nebudeš chtít) a to má jednu obrovskou výhodu. Nemusíš řešit, co si vezmeš na sebe :-)

Cvičíš kdekoliv

Video si můžeš pustit na mobilu, tabletu, počítači nebo v TV. Je na tobě, jestli to rozjedeš v obýváku nebo na zahradě.

Co získáš?

Kup si členství do On-line Gymu a získáš:

  • Přístup do sekce jen pro členy
  • Obrovský výběr super tréninků
  • Super tělo a čistou mysl
  • Dobrý pocit, že na sobě pracuješ!

Bonusy v hodnotě 2300 Kč  dostaneš ZDARMA!

POZOR! ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Objednej si členství do On-line Gymu ještě dnes a získej 3 BONUSY v hodnotě 2300 Kč!

Ukázkový jídelníček

Dostaneš od nás ukázkový jídelníček s tipy na zdravou a vyváženou stravu v hodnotě 500 Kč.

Individuální stravovací plán sestavený přesně na míru

Získáš slevu 700 Kč na vytvoření individuálního stravovacího plánu přesně na míru tvým potřebám.

Poradenství a motivace v soukromé skupině na FB

Získáš přístup do uzavřené skupiny na FACEBOOKU, kde můžeš pohodlně komunikovat s našimi trenéry, poradíme ti a ostatní tě budou motivovat.

A teď to úplně nejlepší.

Dáváme ABSOLUTNÍ GARANCI vrácení peněz. Pokud zjistíš, že toto není pro tebe, nechceme tvoje peníze. Vrátíme ti je BEZ JEDINÉ POLOŽENÉ OTÁZKY. Ne 7 dní. Ne 30 dní. Kdykoliv.
 
 Náš program je totiž skvělý a my to víme, vědí to naši klienti a ty to nyní zjistíš také. Proto si můžeme dovolit nabídnout absolutní garanci vrácení peněz. Kdykoliv.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Udělej správné rozhodnutí. Investuj do sebe a svého zdraví.