On-line Gym přináší

5 tipů, jak se ráno bezbolestně vykopat z postele

Patříš mezi tu část populace, která vstává těsně před odchodem do práce, nebo v horším případě před obědem a do práce chodí zásadně se svetrem naruby, držejíc v ruce část rohlíku, jako zoufalý pokus o snídani? Všichni jsme nebyli obdařeni tou skvělou schopností být ranní ptáče a vstávat s úsměvem, ale má to své výhody. Den je delší, víc toho stihneš a organismus je během dopoledne nejproduktivnější z celého dne, tak je škoda to zaspat. Taky se nemusíš stresovat, že zase přijdeš pozdě. První, co potřebuješ, je vůle. Všechno je to v hlavě – rozhodni se, že to tak bude a tělo Tě poslechne. Chvíli to půjde ztuha, ale od toho jsou tu naše tipy, které vše usnadní.

Pečlivě zvaž melodii

Zdá se to nepodstatné, ale budík, který ti způsobí epileptický záchvat ihned po probuzení není dobrá volba. Tedy pokud o něj nestojíš, abys měl omluvenku z práce. Agresivní melodie tělo šokuje, což tě sice probudí, ale určitě už dál nenaladí na to, abys ochotně a rád vytáhnul paty z postele. Zkus třeba svůj oblíbený song, ptačí zpěv nebo tón, při kterém bez problému usneš.

Vstávat a cvičit

Teď nemyslíme nějaký masakr trénink. Hned jak otevřeš oči, ještě vleže se zlehka protáhni. Pro tělo je v tu chvíli každý prudký pohyb šokem. Menší strečink pozvolna nastartuje metabolismus a rozproudí krevní oběh.  Ideální je se bezprostředně hydratovat vlažnou vodou s kapkou citronu, otevřít okno a nadýchat se svěžího vzduchu. Můžeš zkusit spát s roztaženými závěsy, denní světlo s probuzením také pomůže. Až se trochu zmátoříš, můžeš si dát menší rozcvičku, pár dřepů, panáků (těch skákaných) a uvidíš, jaké zázraky udělá taková drobnost. Ranní motto Boba a Bobka má něco do sebe.

Pravidelnost, matka čerstvosti

Víš, jak jsme mluvili o návykách. Tělo si snadno zvyká.  Jen je potřeba si ze vstávání udělat rutinu. Vstávej ve stejnou dobu ve všední dny, o víkendu i ve volnu, třeba na dovolené. Naplánuj společný výlet s přáteli, rodinou a těš se na ten večerní hřejivý pocit, kolik jsi toho za den stihl. Stejně tak si slaď dobu, kdy chodíš spát. Organismus si vytvoří konstantní biorytmus, který Tě po určité době bude budit i sám, ještě před budíkem. Navíc pak nebudeš mít potřebu dospávat, co za ten týden nestihneš, když do rána koukáš na seriály.

Večer si promítni zítřejší pozitiva

Není nic horšího, než se už dnes demotivovat tím, co přijde zítra. Místo toho najdi něco, na co se můžeš těšit. Na každém dni se dá najít něco pozitivního, i když si myslíš, že ne a čeká tě ubíjející dřina a protivní kolegové. Všímej si maličkostí. Připrav si oblíbenou snídani nebo experimentuj s jinou, naplánuj si oběd s přáteli, jdi si ráno zacvičit, zaběhat, cestou do práce se zastav v oblíbené pekárně, kup si něco hezkého na sebe, jdi do kina, určitě je toho hodně, co rád děláš, tak toho využij ve prospěch produktivnějšího dne a dobré nálady.

Na "ještě 5 minut" zapomeň

První probuzení vyplaví do těla hormony, které nám dávají pocit ospalosti. Nedovol si ale přispat a vstávání odkládat. Pokud jim podlehneš, půjde to ještě hůř.

A co takhle náš ranní 10 - minutový Nakopávač? 

Kup si členství v On-line Gymuod 497 Kč za měsíc a začni na sobě makat.

 Můžeš cvičit kdekoliv a kdykoliv budeš chtít. Výsledky jsou zaručeny a o zábavu bude také postaráno.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Cvičit on-line je moderní a má to spoustu výhod

Jestli zrovna nevyhledáváš skupiny, nebo prostě nemáš čas jít do fitka, tak cvič on-line. Je to SUPER.

Šetříš čas

Nemusíš nikam chodit. Nikde parkovat. Nic hledat. Postě jen zapneš a cvičíš.

Máš soukromí

Nikdo tě u cvičení neuvidí (pokud nebudeš chtít) a to má jednu obrovskou výhodu. Nemusíš řešit, co si vezmeš na sebe :-)

Cvičíš kdekoliv

Video si můžeš pustit na mobilu, tabletu, počítači nebo v TV. Je na tobě, jestli to rozjedeš v obýváku nebo na zahradě.

Co získáš?

Kup si členství do On-line Gymu a získáš:

  • Přístup do sekce jen pro členy
  • Obrovský výběr super tréninků
  • Super tělo a čistou mysl
  • Dobrý pocit, že na sobě pracuješ!

Bonusy v hodnotě 2300 Kč  dostaneš ZDARMA!

POZOR! ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Objednej si členství do On-line Gymu ještě dnes a získej 3 BONUSY v hodnotě 2300 Kč!

Ukázkový jídelníček

Dostaneš od nás ukázkový jídelníček s tipy na zdravou a vyváženou stravu v hodnotě 500 Kč.

Individuální stravovací plán sestavený přesně na míru

Získáš slevu 700 Kč na vytvoření individuálního stravovacího plánu přesně na míru tvým potřebám.

Poradenství a motivace v soukromé skupině na FB

Získáš přístup do uzavřené skupiny na FACEBOOKU, kde můžeš pohodlně komunikovat s našimi trenéry, poradíme ti a ostatní tě budou motivovat.

A teď to úplně nejlepší.

Dáváme ABSOLUTNÍ GARANCI vrácení peněz. Pokud zjistíš, že toto není pro tebe, nechceme tvoje peníze. Vrátíme ti je BEZ JEDINÉ POLOŽENÉ OTÁZKY. Ne 7 dní. Ne 30 dní. Kdykoliv.
 
 Náš program je totiž skvělý a my to víme, vědí to naši klienti a ty to nyní zjistíš také. Proto si můžeme dovolit nabídnout absolutní garanci vrácení peněz. Kdykoliv.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Udělej správné rozhodnutí. Investuj do sebe a svého zdraví.