Kolik stojí Super Kruháč?

Když budeš chodit často, je to skoro zadarmo.

0
První vstup máš zdarma
0
Při koupi permice na 10 vstupů*
0
Při koupi permice na 5 vstupů**
0
Jednorázový vstup

* Platnost permice je 3 měsíce. ** Platnost permice je 2 měsíce.

Vstup zdarma

První vstup máš zdarma! Nic neriskuješ, prostě to přijď zkusit. Super Kruháč tě nadchne a přijdeš znova. Vstup zdarma si nárokuj zde:

CHCI VSTUP ZDARMA

Kapacita

Trénink je připraven pro max. 18 lidí. Pokud jsou 4 hodiny před tréninkem přihlášeni méně než 4 lidé, trénink se ruší. V případě ranních tréninků musí být přihlášeni alespoň 4 lidé ve 21:00 večer před tréninkem. Když se trénink ruší, vždy dostaneš SMS. Je přihlášeno málo lidí a ty stejně chceš jít cvičit? Prostě zavolej kámošům, ať jdou taky 🙂

Odhlašování

Zdarma se lze odhlásit 6 hodin před začátkem tréninku. Když budeš rušit dříve, nebo se neomluvíš, bude tě to stát jeden vstup. Nechceš přece blokovat místo ostatním.

Náhradníci

Chceš jít na trénink, ale už je plno? Nevadí, napiš SMS na 777 132 578. Budeš zařazen na seznam náhradníků a když se někdo odhlásí, místo je tvoje!

Platba

Vstup i permici si koupíš před začátkem tréninku přímo u trenéra. Přijď včas, ať nezdržuješ ostatní.

Přiveď kámoše, ten bude mít první vstup zdarma a když si po tréninku koupí permici (nebo před dalším tréninkem) budeš mít další vstup zdarma i ty! Doporučit Super Kruháč se prostě vyplatí všem.

Kámošem může být maminka, tatínek, mladší ségra, starší brácha, sousedka z baráku, kolegyně z práce, pošťák, pokladní z Lidlu ... prostě každý, kdo chce být hezčí, silnější, zdravější, pohyblivější a hlavně, kdo chce být super!

Nabídka platí do 31.12.2017

Bazén a pára po tréninku jen za 20 kaček

Když si připlatíš 20 Kč, můžeš po tréninku ještě půl hoďky relaxovat v bazénu nebo páře. Je ovšem nutné, aby do bazénu šlo alespoň 7 lidí. Jinak tato nabídka neplatí.