Pozor: Tohle je k dispozici pouze dnes!

ON-LINE GYM

Chceš se cítit a vypadat dobře, ale nemáš čas a odvahu?
On-line Gym se přizpůsobí Tobě, ne ty jemu. Různá časová i fyzická obtížnost. Dostaň se do formy z pohodlí domova.

Jsi jen dvě kliknutí od zdravější změny tvého života

Zaregistruj se k tréninku zdarma, dokud nabídka platí!

Proč cvičit on-line?

Máš to do tělocvičny daleko, cvičení ve fitku tě nebere, nebo se ti prostě nikam nechce chodit? Není nic jednoduššího, než cvičit z pohodlí domova. Ale znáš to, člověk se sám nedokope, nemá tu správnou motivaci.  A proto jsme tady my!

Super trenéři tě vyhecujou k lepším výkonům ať už jsi kdekoliv!

On-line Gym nabízí

 • Více než 70 tréninků
  Kardio, silové, na břicho, procvičíme úplně všechno! A nové tréninky stále tvoříme.
 • 10 - 40 minut cvičení
  Můžeš si vybrat trénink podle toho, kolik máš času.
 • Různé druhy tréninků
  Kruhový trénink, Pilates
 • Pro začátečníky i pokročilé
  Ukazujeme také lehčí variantu cviku, zacvičí si všichni.
 • Super trenéři
  Michal, Lucka, Petr, Bára a Martina, Věra, můžeš si vybrat, s kým budeš cvičit.

VYZKOUŠEJ TRÉNINK ZDARMA

On-line Gym má spoustu výhod

1. Nemusíš nikam chodit.

2. Máš soukromí.

3. Můžeš cvičit kdykoliv.

4. Originální tréninky.

5. Super trenéři.

6. Rychlé výsledky.

Cvičení, které tě bude motivovat a bavit!

Co říkají na On-line Gym naši klienti

Cvičí s námi všichni, bez rozdílu věku, pohlaví nebo velikosti bicáků...

Můj názor na on-line tréninky je jednoduše SUPER. Když nastala situace, jaká nastala, přemýšlel jsem, jak se budu udržovat. A když přišla do mailu nabídka on-line tréninku, neváhal jsem ani vteřinu. Udrží tě to ve formě a člověk z toho nevypadne. Cvičím v garáži pravidelně každý den a vzalo mě to stejně jako v gymu. Určitě můžu všem doporučit a v situaci, která nastala, to má pozitivní vliv na psychiku a doma se nezblázníte.
MartinReferent dopravy
Jsem rád, že Michal přišel s tímhle super nápadem "Online tréninků" z domova. Zejména v současné době oceňuji, že nepřijdu o svou těžce nabitou fyzičku 🙂 a můžu dál trénovat doma. Tréninky jsou super, jsou dost zábavné, dávají mi zabrat víc než jsem si myslel a vždy mě dobijí pozitivní energií. Všem je doporučuji, nebudete litovat. Sportu zdar
FrantišekPodnikatel / truhlář
Online program Super Kruháče mne vyloženě nadchl! Nečekala jsem tak zábavný a velmi kvalitně vyrobený online trénink, který v dnešní době pomůže udržet se v kondici, i když nemůžete do gymu. Oceňuji velkou kreativitu cviků, ale i zábavy:-). Doporučuji program všem, kteří nechtějí doma jen ležet u televize. Zvládnou ho všichni, protože cviky je možne dělat i v lehčí verzi. A z vlastni zkušenosti vím, že se k Vám po čase přidá celá rodina, protože toto cvičení je velmi nakažlivé :-)) Za mne davám online programu za 1*!
MartinaFiremní bankéř
Nadchlo mě, jak rychle banda kolem Super Kruháče zareagovala na karanténu a šla cestou: „Když nemůžeš do gymu, musí gym k tobě a to hned." Díky moc za to, že nám doma zavřeným pomáháte udržovat nejen své tělo, ale i mysl ve formě! Po prvních 3 trénincích jsem sice myslela, že se nehnu, ale těším se na každý další trénink a dávku pozitivní energie, kterou s sebou cvičení a trenéři nesou. Jste skvělá parta, držím palce a těším se na další tréninky – on-line i osobně!
LucieKoordinátorka projektů a HR
On-line tréninku jsem nikdy moc nefandil, doma jsem se nedokázal tak vyhecovat jako venku nebo v gymu. On-line Super Kruháč je ale jiný kafe! Kruháč je intenzivní, včetně kvalitního protažení, před i po tréninku. Trénink si poprvé vyzkoušela také partnerka a hned se jí to zalíbilo, i když pravidelně necvičí. Dnes jsme si dali "párový" kruháč a nejen že jsme si spolu zamakali, ale i se dobře nasmáli. Určitě doporučuji celé rodině!
MarekDispečer
Pre mňa je online tréning také to vyčistenie hlavy pred všetkým, čo sa v poslednej dobe deje a zamoruje moje myšlienky od všade, kde sa pozriem, zabaví sa aj moje malé dieťa, s ktorým som v karanténe doma zavretá, takže každá aktivita u Nás vítaná, som rada, že vďaka online tréningu som v každodennom pohybe a pokračujem tak, jak som si to nadstavila už na začiatku Března a musím podotknúť, že má to zakaždým pekne zmohne.
MartinaNa mateřské dovolené

Důkaz místo slibů. On-line Gym je super!

Šance na úspěch100%

Často kladené otázky

Musím cvičit každý den?

Můžeš, ale nemusíš. Každý den budeš mít tu možnost, ale samozřejmě můžeš cvičit, jak budeš chtít. Doporučujeme však cvičit alespoň 3x týdně.

Jak se k tréninku dostanu?

Po uhrazení členského poplatku obdržíš e-mailem přístupové údaje do členské sekce On-line Gymu, kde najdeš všechny tréninky. Můžeš cvičit postupně, nebo si vybírat podle zaměření, podle trenéra, prostě si vybereš, co ti bude vyhovovat.

Potřebuji nějaké činky nebo pomůcky?

Nepotřebuješ nic speciálního. Tréninky jsou určeny pro domácí použití. Používáme ručník, lahve s vodou, nebo židli. Jestli máš doma činky, můžeš je určitě použít, ale vždy ukážeme variantu cviku, ke kterému nepotřebuješ vůbec nic.

Jsem začátečník, zvládnu to?

Samozřejmě, jeden z trenérů vždy ukazuje lehčí variantu cviku. Můžeš jet svým tempem, dát si delší pauzu, nebo cvičit pouze dvě kola ze tří. Velmi brzy se díky cvičení s námi dostaneš do formy!

Jak vznikl On-line Gym

Byly to přesně čtyři roky od doby, kdy jsem založil Super Kruháč, kruhový trénink pro všechny lidi, kteří se chtějí cítit a vypadat super. Za čtyři roky tvrdé práce jsem spolu se svými kolegy z nuly vybudoval tělocvičnu, která každý den přináší radost a pořádnou dávku pohybu stovkám lidí. Za dobu naší existence nám rukama prošlo několik tisíc klientů. V našem gymu nejde jen o shození přebytečného tuku. Vznikají tady nová přátelství, lidé zde nacházejí životní partnery a máme na kontě i několik těhotentsví. Prostě úžasné místo.

13. března 2020 přišel KORONAVIRUS a my jsme museli naší milovanou tělocvičnu zavřít! Ze dne na den jsme přišli o práci, o příjem a hlavně o radost, kterou nám tohle místo dává. Řekl jsem si: "Můžou nám nařídit zavřít tělocvičnu, ale nikdo nám nemůže zakázat cvičit." 

A ještě ten večer se zrodil nápad na On-line Gym | Cvičení z pohodlí domova.  Vyzkoušej ho a cvič s námi. Ať už jsi kdekoliv. My makáme on-line!

Michal Szabó

majitel a šéf trénér