POZOR:

Proč 90 % lidí nevydrží cvičit déle než pár týdnů? A jak vy tentokrát ano?

Jak mít vysněnou postavu a být zdravý i během lock-downu?

Věděli jste, že 90 % lidí, kteří začnou cvičit a radikálně změní své návyky, vydrží v novém režimu maximálně 2 týdny a pak sklouznou zpět do starých kolejí a svého cíle nikdy nedosáhnou? Navíc po každém nezdařeném pokusu o změnu životního stylu se od svého cíle ještě více vzdalují. Přichází na řadu výčitky, stres a pošramocené sebevědomí. 

Tohle je Váš problém...

Chcete rychlé výsledky bez práce. Jste zahlceni všemožnými informacemi a nemůžete si vybrat tu správnou cestu. Děsí Vás představa, že budete muset trávit hodiny ve fitku, kde na Vás budou koukat ostatní skrz prsty. Hledáte zázračné řešení Vašich problému v podobě "hubnoucích" koktejlů, drahých tablet, drastických diet, které ale nikdy nebudou mít dlouhodobý efekt, a navíc jsou pro Vaše tělo nezdravé. 

Všichni mají dokonalou postavu...

kromě Vás, že?

Žijete ve světě sociálních sítí, kde mají všichni dokonalou postavu a život. Tedy kromě Vás. Neustálé srovnávání s dokonalým životem ostatních lidí Vás paralyzuje. Pochybujete o sobě, že nejste schopni dosáhnout svých cílů. Máte slabou vůli a snadno sejdete z cesty. Bojíte se stoupnout na váhu a místo toho, aby jste se svým problémům postavili čelem, raději je zaháníte sladkým a přejídáním. To je začarovaný kruh, ve kterém se točíte pořád dokola, už několik let. 
 

Naštěstí pro Vás, mám řešení!

Nebude to zadarmo a budete pro to muset něco udělat, ale jestli začnete, výsledek je nevyhnutelný. Vaše vysněná postava je na dosah ruky. Stačí jen pravidelně cvičit, jíst zdravou a vyváženou stravu a kvalitně odpočívat. 

 Jestli jste to dočetli až sem, tak jste na správné cestě. Je totiž vidět, že máte jeden důležitý předpoklad. Jste schopní u něčeho, co začnete,  vydržet!  Problémy za Vás nevyřešíme, ale s jejích řešením Vám stoprocentně pomůžeme. Tohle je On-line Gym. Tělocvična, do které nemusíte chodit. Je on-line. On-line Gym nabízí cvičení, které Vás bude motivovat a hlavně bavit. Najdete zde více než 100 tréninků různých obtížností, ucelené tréninkové programy na hubnutí a problémové partie. On-line Gym je živý a nové tréninky pravidelně přibývají. Budeme Vás motivovat a nenecháme Vás sejít z cesty.

  • Můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv budete moci a skloubit to tak se svým náročným programem. Nelimituje Vás žádná otevírací doba. Nemusíte nikam dojíždět a ztrácet čas dopravou a parkováním.
  • Nepotřebujete žádné speciální pomůcky. Vystačíte si jen vlastním tělem. Maximálně můžete přidat malé činky, ale hravě je nahradíte láhvemi s vodou.
  • Tréninky mají různou délku. Od 10ti do 40ti minut. Můžete si tak vybrat ten, který vám nejlépe zapadá do vašeho harmonogramu.
  • Máte na výběr více profesionálních trenérů, můžete je střídat nebo si najít svého oblíbeného, který vám nejvíc vyhovuje.
  • Nabízíme různé druhy cviční. Kruhový trénink, Pilates, silový trénink, speciály na břicho a zadek a další tréninky postupně přibývají. On-line Gym obsahuje také edukační videa, kde učíme správnou techniku a provední cviků.
  • On-line Gym Vám ušetří peníze i čas. Neplatíte za každý trénink ani drahé členství ve fitku, do kterého stejně nechodíte.
  • Nemusíte řešit, co máte při cvičení na sobě. Nikdo na Vás nebude koukat. Máte naprosté soukromí.

Kdo jsem já? Jmenuji si Michal Szabó a nikdy jsem nepotřeboval zhubnout. Naopak. Byl jsem příliš hubený a potřeboval jsem nabrat svaly, tak jsem začal cvičit a hlavně se učit. Na této cestě jsem již 13 let a stále mě to baví a naplňuje. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností, které nyní předávám svým klientům v našem Super Gymu v Berouně. Mým cílem je pomoci k vysněné postavě a zdravému životnímu stylu i lidem, kteří se k nám do tělocvičny nedostanou. A tak jsem otevřel On-line Gym, který nemá žádné hranice a dává si cíl pomoc všem, kteří hledají tu správnou cestu.

On-line Gym vznikl v době, kdy byly všechny tělocvičny zavřené a pomohl tak stovkám lidí udržet se v kondici a zachovat si čistou mysl.

 

Co o nás říkají naši klienti?

Můj názor na on-line tréninky je jednoduše SUPER. Když nastala situace, jaká nastala, přemýšlel jsem, jak se budu udržovat. A když přišla do mailu nabídka on-line tréninku, neváhal jsem ani vteřinu. Udrží tě to ve formě a člověk z toho nevypadne. Cvičím v garáži pravidelně každý den a vzalo mě to stejně jako v gymu. Určitě můžu všem doporučit a v situaci, která nastala, to má pozitivní vliv na psychiku a doma se nezblázníte.
MartinReferent dopravy
Nadchlo mě, jak rychle banda kolem Super Kruháče zareagovala na karanténu a šla cestou: „Když nemůžeš do gymu, musí gym k tobě a to hned." Díky moc za to, že nám doma zavřeným pomáháte udržovat nejen své tělo, ale i mysl ve formě! Po prvních 3 trénincích jsem sice myslela, že se nehnu, ale těším se na každý další trénink a dávku pozitivní energie, kterou s sebou cvičení a trenéři nesou. Jste skvělá parta, držím palce a těším se na další tréninky – on-line i osobně!
LucieKoordinátor projektů HR
Online program Super Kruháče mne vyloženě nadchl! Nečekala jsem tak zábavný a velmi kvalitně vyrobený online trénink, který v dnešní době pomůže udržet se v kondici, i když nemůžete do gymu. Oceňuji velkou kreativitu cviků, ale i zábavy:-). Doporučuji program všem, kteří nechtějí doma jen ležet u televize. Zvládnou ho všichni, protože cviky je možne dělat i v lehčí verzi. A z vlastni zkušenosti vím, že se k Vám po čase přidá celá rodina, protože toto cvičení je velmi nakažlivé :-)) Za mne davám online programu za 1*!
MartinaFiremní bankéř
Jsem rád, že Michal přišel s tímhle super nápadem "Online tréninků" z domova. Zejména v současné době oceňuji, že nepřijdu o svou těžce nabitou fyzičku 🙂 a můžu dál trénovat doma. Tréninky jsou super, jsou dost zábavné, dávají mi zabrat víc než jsem si myslel a vždy mě dobijí pozitivní energií. Všem je doporučuji, nebudete litovat. Sportu zdar
FrantišekTruhlář
On-line tréninku jsem nikdy moc nefandil, doma jsem se nedokázal tak vyhecovat jako venku nebo v gymu. On-line Super Kruháč je ale jiný kafe! Kruháč je intenzivní, včetně kvalitního protažení, před i po tréninku. Trénink si poprvé vyzkoušela také partnerka a hned se jí to zalíbilo, i když pravidelně necvičí. Dnes jsme si dali "párový" kruháč a nejen že jsme si spolu zamakali, ale i se dobře nasmáli. Určitě doporučuji celé rodině!
MarekDispečer
Pre mňa je online tréning také to vyčistenie hlavy pred všetkým, čo sa v poslednej dobe deje a zamoruje moje myšlienky od všade, kde sa pozriem, zabaví sa aj moje malé dieťa, s ktorým som v karanténe doma zavretá, takže každá aktivita u Nás vítaná, som rada, že vďaka online tréningu som v každodennom pohybe a pokračujem tak, jak som si to nadstavila už na začiatku Března a musím podotknúť, že má to zakaždým pekne zmohne, hlavne keď náhodou nestihnem jeden deň odčvičiť a další deň si dám rovno dva po sebe, takže očakávam, že s koncom zimy príde mesto karanténovej želatíny pekač buchiet.
MartinaNa mateřské dovolené

Nečekejte na zítra, na pondělí, na příští týden. Udělejte správné rozhodnutí dnes a jednou pro vždy změňte svůj život k lepšímu.

BONUSY v hodnotě 2300 Kč! dnes zdarma!

POZOR! ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Objednejte si členství do On-line Gymu ještě dnes a získejte 3 BONUSY v hodnotě 2300 Kč!

Ukázkový jídelníček

Dostanete od nás ukázkový jídelníček s tipy na zdravou a vyváženou stravu v hodnotě 500 Kč.

Individuální stravovací plán sestavený přesně na míru

Získáte slevu 700 Kč na vytvoření individuálního stravovacího plánu přesně na míru Vaším potřebám.

Poradenství a motivace v soukromé skupině na FB

Získáte přístup do uzavřené skupiny na FACEBOOKU, kde můžešete pohodlně komunikovat s našimi trenéry, poradíme a ostatní Vás budou motivovat.

A teď to úplně nejlepší.

Dáváme ABSOLUTNÍ GARANCI vrácení peněz. Pokud zjistíte, že toto není pro Vás, nechceme Vaše peníze. Vrátíme je BEZ JEDINÉ POLOŽENÉ OTÁZKY. Ne 7 dní. Ne 30 dní. Kdykoliv.
 
 Náš program je totiž skvělý a my to víme, vědí to naši klienti a Vy to nyní zjistíte také. Proto si můžeme dovolit nabídnout absolutní garanci vrácení peněz. Kdykoliv.

Udělejte správné rozhodnutí. Investujte do sebe a svého zdraví.

Platba se bude strhávat automaticky každých 30 dnů dokud členství nezrušíte. 7 dní před další automatickou platbou Vám přijde zálohová faktura. Členství můžete zrušit zasláním požadavku na e-mail: michal@superkruhac.cz.