ON-LINE TRÉNINK ZDARMA

Děkujeme za tvůj zájem o náš On-line Gym.

Tady máš první trénink. Vyzkoušej ho a cvič s námi dál. 

Máme pro tebe nabídku, která se neodmítá. 

Členství už od 497 Kč

Budeme moc rádi, když s námi budeš cvičit dál a koupíš si členství do On-line Gymu. Můžeš cvičit kdekoliv a kdykoliv budeš chtít. Výsledky jsou zaručeny a o zábavu bude také postaráno. S námi to tentokrát dokážeš!

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Cvičit on-line má spoustu výhod

Jestli zrovna nevyhledáváš skupiny, nebo prostě nemáš čas jít do fitka, tak cvič on-line. Je to SUPER.

Šetříš čas

Nemusíš nikam chodit. Nikde parkovat. Nic hledat. Postě jen zapneš a cvičíš.

Máš soukromí

Nikdo tě u cvičení neuvidí (pokud nebudeš chtít) a to má jednu obrovskou výhodu. Nemusíš řešit, co si vezmeš na sebe 🙂

Cvičíš kdekoliv

Video si můžeš pustit na mobilu, tabletu, počítači nebo v TV. Je na tobě, jestli to rozjedeš v obýváku nebo na zahradě.

Co získáš?

Kup si členství do On-line Gymu a získáš:

  • Přístup do sekce jen pro členy
  • Obrovský výběr super tréninků
  • Super tělo a čistou mysl
  • Dobrý pocit, že na sobě pracuješ!

Co říkají na On-line Gym naši klienti

Můj názor na on-line tréninky je jednoduše SUPER. Když nastala situace, jaká nastala, přemýšlel jsem, jak se budu udržovat. A když přišla do mailu nabídka on-line tréninku, neváhal jsem ani vteřinu. Udrží tě to ve formě a člověk z toho nevypadne. Cvičím v garáži pravidelně každý den a vzalo mě to stejně jako v gymu. Určitě můžu všem doporučit a v situaci, která nastala, to má pozitivní vliv na psychiku a doma se nezblázníte.
Martin Referent dopravy
Online Gym mne vyloženě nadchl! Nečekala jsem tak zábavný a velmi kvalitně vyrobený online trénink, který v dnešní době pomůže udržet se v kondici, i když nemůžete do gymu. Oceňuji velkou kreativitu cviků, ale i zábavy:-). Doporučuji program všem, kteří nechtějí doma jen ležet u televize. Zvládnou ho všichni, protože cviky je možne dělat i v lehčí verzi. A z vlastni zkušenosti vím, že se k Vám po čase přidá celá rodina, protože toto cvičení je velmi nakažlivé :-)) Za mne davám online gymu za 1*!
MartinaFiremní bankéřka
Jsem rád, že Michal přišel s tímhle super nápadem "Online tréninků" z domova. Zejména v současné době oceňuji, že nepřijdu o svou těžce nabitou fyzičku 🙂 a můžu dál trénovat doma. Tréninky jsou super, jsou dost zábavné, dávají mi zabrat víc než jsem si myslel a vždy mě dobijí pozitivní energií. Všem je doporučuji, nebudete litovat.
FrantišekTruhlář
Nadchlo mě, jak rychle banda kolem Super Kruháče zareagovala na karanténu a šla cestou: „Když nemůžeš do gymu, musí gym k tobě a to hned." Díky moc za to, že nám doma zavřeným pomáháte udržovat nejen své tělo, ale i mysl ve formě! Po prvních 3 trénincích jsem sice myslela, že se nehnu, ale těším se na každý další trénink a dávku pozitivní energie, kterou s sebou cvičení a trenéři nesou. Jste skvělá parta, držím palce a těším se na další tréninky – on-line i osobně!
LucieKoordinátorka projektu HR
On-line tréninku jsem nikdy moc nefandil, doma jsem se nedokázal tak vyhecovat jako venku nebo v gymu. On-line Super Kruháč je ale jiný kafe! Kruháč je intenzivní, včetně kvalitního protažení, před i po tréninku. Trénink si poprvé vyzkoušela také partnerka a hned se jí to zalíbilo, i když pravidelně necvičí. Dnes jsme si dali "párový" kruháč a nejen že jsme si spolu zamakali, ale i se dobře nasmáli. Určitě doporučuji celé rodině!
MarekDispečer
Pre mňa je online tréning také to vyčistenie hlavy pred všetkým, čo sa v poslednej dobe deje a zamoruje moje myšlienky od všade, kde sa pozriem, zabaví sa aj moje malé dieťa, s ktorým som v karanténe doma zavretá, takže každá aktivita u Nás vítaná, som rada, že vďaka online tréningu som v každodennom pohybe a pokračujem tak, jak som si to nadstavila už na začiatku Března a musím podotknúť, že má to zakaždým pekne zmohne, hlavne keď náhodou nestihnem jeden deň odčvičiť a další deň si dám rovno dva po sebe, takže očakávam, že s koncom zimy príde mesto karanténovej želatíny pekač buchiet.
MartinaNa mateřské dovolené

Bonusy v hodnotě 2300 KČ dnes ZDARMA!

POZOR! ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Objednej si členství do On-line Gymu ještě dnes a získej 3 BONUSY v hodnotě 2300 Kč!

Ukázkový jídelníček

Dostaneš od nás ukázkový jídelníček s tipy na zdravou a vyváženou stravu v hodnotě 500 Kč.

Individuální stravovací plán sestavený přesně na míru

Získáš slevu 700 Kč na vytvoření individuálního stravovacího plánu přesně na míru tvým potřebám.

Poradenství a motivace v soukromé skupině na FB

Získáš přístup do uzavřené skupiny na FACEBOOKU, kde můžeš pohodlně komunikovat s našimi trenéry, poradíme ti a ostatní tě budou motivovat.

A teď to úplně nejlepší.

Dáváme ABSOLUTNÍ GARANCI vrácení peněz. Pokud zjistíš, že toto není pro tebe, nechceme tvoje peníze. Vrátíme ti je BEZ JEDINÉ POLOŽENÉ OTÁZKY. Ne 7 dní. Ne 30 dní. Kdykoliv.
 
 Náš program je totiž skvělý a my to víme, vědí to naši klienti a ty to nyní zjistíš také. Proto si můžeme dovolit nabídnout absolutní garanci vrácení peněz. Kdykoliv.

P. S. 

Pokud této nabídky nevyužiješ dnes, ale až za týden, nejen že nezískáš BONUSY, ale budeš začínat až za týden, místo abys tou dobou již byl o první 2 kila lehčí, hezčí a zdravější.

Členství START
497 Kč
za měsíc
Přístup do On-line Gymu na 30 dní
Členství VIP
3587 Kč
za 1 rok
Přístup do On-line Gymu na 365 dní

Udělej správné rozhodnutí. Investuj do sebe a svého zdraví.

 

Už je únor. Kdy jindy než teď?