Makej s námi z pohodlí domova. Ať už jsi kdekoliv.

Super Kruháč | On-line program

Podnadpis

Název bloku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In volutpat volutpat blandit. In hac habitasse platea tortor dictumst.

Všude dobře, doma nejlíp.

Cvič s námi doma!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In volutpat volutpat blandit. In hac habitasse platea dictumst. Quisque ac dolor a tellus pharetra porta. In tortor felis, iaculis vel tincidunt in, pulvinar sed eros. Fusce elementum felis sapien, eget viverra mauris congue at. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In volutpat volutpat blandit. In hac habitasse platea dictumst. Fusce elementum felis sapien.

Naše vlastnosti

Všude dobře, doma nejlíp! Máš do tělocvičny daleko, cvičení ve fitku Tě nebere, nebo se ti prostě nikam nechce? Není nic jednoduššího, než cvičit z pohodlí domova. Ale znáš to, člověk se sám nedokope, nemá tu správnou motivaci, je to nuda.

Všude dobře, doma nejlíp! Máš do tělocvičny daleko, cvičení ve fitku Tě nebere, nebo se ti prostě nikam nechce? Není nic jednoduššího, než cvičit z pohodlí domova. Ale znáš to, člověk se sám nedokope, nemá tu správnou motivaci, je to nuda.
 
Řešení? On-line Super program! Motivaci Ti dodají Super trenéři, kteří makají celou dobu s Tebou a vyburcují Tě k lepším výkonům! Zkrátka jako na tréninku v gymu. Připravili jsme on-line 30ti denní program, který obsahuje 30 tréninků, tedy jeden na každý den. Stačí se registrovat za 999 Kč, takže za jeden trénink zaplatíš pouhých 33,333333.... korun. Abychom zachovali kouzlo okamžiku a autenticitu reálných tréninků, ke každému z nich budeš mít přístup jen ten daný den. Zítra už bude trénink nový. Cvičíme s vlastní vahou, ale i pomůckami á la "co najdeš doma". Dodělávačky a bonusy samozřejmostí! Nebude to jen dřina, bude to i sranda, protože i my jsme jen lidi a občas i trenérům něco nevyjde podle plánu. Na nic si nehrajeme, jsme sami sebou a proto věříme, že se tak budeš cítit i ty a budeš se těšit na každý další trénink. Navíc jednou za čas dostaneš jako bonus tip na recept, video workshop o správné technice a dalších zajímavostech souvisejících se cvičením. 

Cvičí s námi všichni, bez rozdílu věku, pohlaví nebo velikosti bicáků...

Co říkájí naši klienti

Můj názor na on-line tréninky je jednoduše SUPER. Když nastala situace, jaká nastala, přemýšlel jsem, jak se budu udržovat. A když přišla do mailu nabídka on-line tréninku, neváhal jsem ani vteřinu. Udrží tě to ve formě a člověk z toho nevypadne. Cvičím v garáži pravidelně každý den a vzalo mě to stejně jako v gymu. Určitě můžu všem doporučit a v situaci, která nastala, to má pozitivní vliv na psychiku a doma se nezblázníte.
MartinReferent dopravy
Jsem rád, že Michal přišel s tímhle super nápadem "Online tréninků" z domova. Zejména v současné době oceňuji, že nepřijdu o svou těžce nabitou fyzičku :-) a můžu dál trénovat doma. Tréninky jsou super, jsou dost zábavné, dávají mi zabrat víc než jsem si myslel a vždy mě dobijí pozitivní energií. Všem je doporučuji, nebudete litovat. Sportu zdar
FrantišekPodnikatel / truhlář
Online program Super Kruháče mne vyloženě nadchl! Nečekala jsem tak zábavný a velmi kvalitně vyrobený online trénink, který v dnešní době pomůže udržet se v kondici, i když nemůžete do gymu. Oceňuji velkou kreativitu cviků, ale i zábavy:-). Doporučuji program všem, kteří nechtějí doma jen ležet u televize. Zvládnou ho všichni, protože cviky je možne dělat i v lehčí verzi. A z vlastni zkušenosti vím, že se k Vám po čase přidá celá rodina, protože toto cvičení je velmi nakažlivé :-)) Za mne davám online programu za 1*!
MartinaFiremní bankéř
Pre mňa je online tréning také to vyčistenie hlavy pred všetkým, čo sa v poslednej dobe deje a zamoruje moje myšlienky od všade, kde sa pozriem, zabaví sa aj moje malé dieťa, s ktorým som v karanténe doma zavretá, takže každá aktivita u Nás vítaná, som rada, že vďaka online tréningu som v každodennom pohybe a pokračujem tak, jak som si to nadstavila už na začiatku Března a musím podotknúť, že má to zakaždým pekne zmohne, hlavne keď náhodou nestihnem jeden deň odčvičiť a další deň si dám rovno dva po sebe, takže očakávam, že s koncom zimy príde mesto karanténovej želatíny pekač buchiet.
MartinaNa mateřské dovolené
On-line tréninku jsem nikdy moc nefandil, doma jsem se nedokázal tak vyhecovat jako venku nebo v gymu. On-line Super Kruháč je ale jiný kafe! Kruháč je intenzivní, včetně kvalitního protažení, před i po tréninku. Trénink si poprvé vyzkoušela také partnerka a hned se jí to zalíbilo, i když pravidelně necvičí. Dnes jsme si dali "párový" kruháč a nejen že jsme si spolu zamakali, ale i se dobře nasmáli. Určitě doporučuji celé rodině!
MarekDispečer
Nadchlo mě, jak rychle banda kolem Super Kruháče zareagovala na karanténu a šla cestou: „Když nemůžeš do gymu, musí gym k tobě a to hned." Díky moc za to, že nám doma zavřeným pomáháte udržovat nejen své tělo, ale i mysl ve formě! Po prvních 3 trénincích jsem sice myslela, že se nehnu, ale těším se na každý další trénink a dávku pozitivní energie, kterou s sebou cvičení a trenéři nesou. Jste skvělá parta, držím palce a těším se na další tréninky – on-line i osobně!
LucieKoordinátorka projektů a HR

Často kladené otázky

Na co se klienti ptatjí

Musím cvičit každý den?

Můžeš, ale nemusíš. Každý den budeš mít tu možnost, ale samozřejmě můžeš cvičit, jak budeš chtít. Doporučujeme však cvičit alespoň 3x týdně.

Jak se k tréninku dostanu?

Po uhrazení členského poplatku obdržíš e-mailem přístupové údaje do členské sekce On-line programu, kde najdeš všechny tréninky. Můžeš cvičit postupně, nebo si vybírat podle zaměření, podle trenéra, prostě si vybereš, co ti bude vyhovovat.

Potřebuji nějaké činky nebo pomůcky?

Nepotřebuješ nic speciálního. Tréninky jsou určeny pro domácí použití. Používáme maximálně ručník, lahve s vodou, nebo židli. Jestli máš doma malé činky, můžeš je použít, ale vždy ukážeme variantu cviku, ke kterému nepotřebuješ vůbec nic.

Jsem začátečník, zvládnu to?

Samozřejmě, jeden z trenérů vždy ukazuje lehčí variantu cviku. Můžeš jet svým tempem, dát si delší pauzu, nebo cvičit pouze dvě kola ze tří. Velmi brzy se díky cvičení s námi dostaneš do formy!