Zveme tě na Super Trip

NEW YORK

7 dní, 6 nocí a milión zážitků na celý život

Život není jen o cvičení a je třeba si ho náležitě užít. Znám jeden způsob. Týden v New Yorku, na který nikdy nezapomeneš, to ti garantuju!

Já jsem se do New Yorku zamiloval už na střední škole a to jsem tam nikdy předtím nebyl. Koukal jsem na filmy a záběry z Times Square nebo World Trade Centra si pouštěl pořád dokola. Prohlížel jsem si fotky a studoval historii. Věděl jsem, že se tam jednou podívám. Když něco opravdu chceš, tak to vyjde. A vyšlo to! Poprvé jsem tam jel oslavit svoje dvacáté narozeniny a do New Yorku se bezhlavě zamiloval. Miluju ten vzduch, tu vůni, ty budovy, ten park, to metro, ty lidi, to všechno. A stejně jako trénink na Super Kruháči, ani New York nejde popsat, musíš ho prostě zažít. 

Za 9 let jsem New York prošel doslova křížem krážem. Vím, kam jít, co dělat, co vidět, kde bydlet, kde nakupovat, kde jíst, kde nejíst. Nechci si to nechat pro sebe, chci to sdílet. Chci sdílet ten neuvěřitelný zážitek, který New York nabízí a tak jsem připravil tenhle Super Trip. Pouze 9 účastníků, 7 dní, 6 nocí a zážitek na celý život.

Budeme cvičít? Jasně, zaběháme si v Central parku, projedeme se na kole, ale hlavně budeme chodit. Jako že hodně chodit! New York je obrovský a já udělám maximum, abychom toho zažili co nejvíc! 

 

Kam že to letíme?

No přece do hlavního města celé zeměkoule! New York City, město, které nikdy nespí. Buď ho miluješ nebo nenávidíš. Já ti ale garantuju, že ho budeš milovat, vůbec o tom nepochybuj. Tady je jen malá ukázka z toho, co uvidíme. Bude toho tolik, že tomu nebudeš chtít věřit.

Kdy letíme?

24. - 30. 9. 2019

Na kolik ta sranda vyjde?

Nemám rád, když někdo láká na nízkou cenu, která ale vlastně nic nezahrnuje a pak na místě necháš nespočet peněz za věci, se kterými jsi nepočítal. Uděláme to jinak. Naše nízká cena zahrnuje prakticky všechno. Nemusíš se vůbec o nic starat, nic plánovat, nic zařizovat, nic hledat. Budeš se jen výborně bavit!

0
Pro běžné smrtelníky
0
Pro klienty Super Kruháče

Zálohu 2000 Kč je potřeba zaplatit nejpozději do 15. 3. 2019.

První část platby 10.000 Kč do 30. 3. 2019. Druhá část platby 10.000 Kč do 30. 6. 2019. Třetí část platby 8.000 Kč do 30. 7. 2019. Čtvrtá část platby 9.900 Kč do 30. 8. 2019

Nebo to prostě zaplať najednou a nelam si s tím hlavu. Kdo dřív platí, ten letí. Máme pouze 9 míst!

Super Trip do New Yorku se uskuteční při minimální účasti lidí! Změna programu vyhrazena.

 

Co je v ceně?

Letenka

Zpáteční letenka z Prahy včetně odbaveného a příručního zavazadla. V ekonomické třídě. Maximálně 2 přestupy, spíš jeden.

Ubytování

Hotel Howard Johnson by Wyndham. Dvoulůžkové pokoje, velká manželská postel (King size).

Snídaně

Americká snídaně v hotelu, budou wafle, párky, vajíčka, samé dobroty :-)

Transfer z letiště

Lístek na letištní Air Train, který nás zaveze na metro.

Metro Card

7 denní neomezená jízdenka na metro.

Nejlepší atrakce v NYC

Všechny vstupy na výškové budovy, prohlídky sportovních hal a muzeí, výlety lodí a nespočet dalších aktivit. To všechno je v ceně!

Cena nezahrnuje

Jídlo a spropitné

Budeme se stravovat v malých bistrech, fast foodech, dáme si burger ve Five Guys, sandwiche, saláty, ovoce. Oběd se dá pořídit od 7 do 18 USD, podle toho, na co budeš mít chuť.

ESTA

Pro vstup do USA je potřeba vyplnit online žádost a zaplatit 14 USD. Platí po dobu dvou let.

Vstupy nezahrnuté v programu

Když bude zájem, můžeme zajít třeba na hokej, baseball nebo muzikál.

Nejlepší atrakce v NYC jsou v ceně!

Vstupy na nejlepší atrakce v New Yorku za více než 416 USD jsou již v ceně. Výškové budovy, muzea, výlety lodí, tohle rozhodně není všechno, čeká tě toho mnohem víc!

One World Trade Centre 34 USD

Top of the Rock 39 USD

Výlet lodí na sochu Svobody 19 USD

Empire State Building 39 USD

Plavba lodí okolo Manhattanu 37 USD

9/11 Memorial & Museum 26 USD

Prohlídka Madison Square Garden 37 USD

Jízda vyhlýdkovým autobusem po Manhattanu 60 USD

Madame Tussauds 37 USD

Výlet na kolech po Central parku 40 USD

American Museum of Natural History 23 USD

Prohlídka Yankee Stadium  25 USD

 

Kde budeme bydlet?

Hotel Howard Johnson by Wyndham Long Island City. V tomto hotelu jsem bydlel už 4x. Nabízí výbornou dostupnost do centra. Nachází se pár kroků od metra v klidné čtvrti. Když to vyjde, budeme mít neuvěřitelný výhled na Manhattan.